Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Priestle ilgili sorularınızda yardımcı olmaya calışırım

dumi

Öne çıkan mesajlar

lvl 57 priest im var ve buffer/healer ım statlarım int 180+35,str115+20,heal 53+hatırlamıyorum ama canım bufsuz 1455 ben 60 olduktan sonra wootabulous klanından stravious mu ne işte o bana 57 heal 45 de holy ver dedi debuff oaçılsın die sence nasıl yapayım bana güzel bir cvp veririsen sevinirim benim bp olacam die isteğim yok hatta tasvip etmiyorum bp leri amacından uzaklaşıyorlar bence neyse konu o deil bişi daha soracağım str sence fazla mı vermişim bana ole geldi ama elimdeki mace+8 onu istiyo düşük olması için uniqe bulmam lazım onalrda çok pahalı bana bir cvp verirsen sevinirim şimdiden saol dostum[signature][hline] KE DELETED
Sosyal ağlarda paylaş

said:
icebreak3r, 11 Ekim 2005 19:44 tarihinde demiş ki:
lvl 57 priest im var ve buffer/healer ım statlarım int 180+35,str115+20,heal 53+hatırlamıyorum ama canım bufsuz 1455 ben 60 olduktan sonra wootabulous klanından stravious mu ne işte o bana 57 heal 45 de holy ver dedi debuff oaçılsın die sence nasıl yapayım bana güzel bir cvp veririsen sevinirim benim bp olacam die isteğim yok hatta tasvip etmiyorum bp leri amacından uzaklaşıyorlar bence neyse konu o deil bişi daha soracağım str sence fazla mı vermişim bana ole geldi ama elimdeki mace+8 onu istiyo düşük olması için uniqe bulmam lazım onalrda çok pahalı bana bir cvp verirsen sevinirim şimdiden saol dostum

str ye ve int e sadece +7 +8 artık kac shell giyeceksen onun pouldronunun istediği kadar ver kalanı komple hp ye geriye 3 5 kaldıo deme hp herşeyin olacak senin eline lobo hammer hp bounuslu alanı al cs şart yüzük mümkünse rol yoksa roc yoksa agate ring earingler warrior earing veya cleric earing veya agate earing belt iron nec :) yoksa belt of hp pendant iron pendant yoksa elemental neclace dagger defance 25 helmet bu setlerle lvl 60 da +8 hp setle tahminen all ability 70 dd 45 1200 armor 4500 civarı hp olacak tank olayı yani lvlı 62 ye kasmanı ve partheal 10000 ve 960 ı acmanı + parasiteyi tavsiye ederim 2 party healin acık olursa partini ölümsüz yapabilirsin[signature][hline]MYKO:LooK_BacK
ares:LadyBlood
diez:BigBeaR
ixigenon:LooK_BacK-SinnerS-WhoWillDie-DieForU
Beramus:dumi
OMG Yine Dumi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SteelBB, 11 Ekim 2005 17:15 tarihinde demiş ki:
Özelikle Ares te bp 65 ten önce yalan. Diğerleri içinde öyle olmak üzere. Bence bp server ilk açıldığı zamanlarda güzel iş yapar.

ben bp oldum lvl 56 yım
sadece pauldron ile pads +7/12 str dierlerini daha yapmadım :D
itemlerim kötü
elimdeki 65 powerlık 2 handed bi club
ve 30 str ile priest book u kullanınca ash ı 5 koyuşta filan indiriyorum :D
elime iyi bi item alırsam
oyyy oyyy dts ler korksun benden :P
Sosyal ağlarda paylaş

lvl56 yim, STRyi 96 yaptim ve full INT verdim, 200 felan olmustur simdi hatirlamiyorum. manami yükselttigi icin INT vermeye devam etmek istiyorum, sonucta buff verince bitio int vermiince ama bilmiom HP mi vermeli artik priestim cok mu zeki oldu nedir yorumlar?[signature][hline]"Confess ten times and it becomes a habit, confess a hundred times and it becomes an obsession, confess forever and it becomes your destiny"
Ms. Bega
Sosyal ağlarda paylaş

said:
maelstrom, 12 Ekim 2005 16:55 tarihinde demiş ki:
ben maximum str sordum. :)

mjoradondan giyebilecğin yani alabileceğin max itemin pouldronuna bak ona yetecek kadr str ver gerisini zaten giyesin[signature][hline]MYKO:LooK_BacK
OMG Yine Dumi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bega, 12 Ekim 2005 17:56 tarihinde demiş ki:
lvl56 yim, STRyi 96 yaptim ve full INT verdim, 200 felan olmustur simdi hatirlamiyorum. manami yükselttigi icin INT vermeye devam etmek istiyorum, sonucta buff verince bitio int vermiince ama bilmiom HP mi vermeli artik priestim cok mu zeki oldu nedir yorumlar?

tamamen hp olacaksın ama uniq olmasında cok fayda var resist ve defans hp verecektir sana[signature][hline]MYKO:LooK_BacK
OMG Yine Dumi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bega, 12 Ekim 2005 17:56 tarihinde demiş ki:
lvl56 yim, STRyi 96 yaptim ve full INT verdim, 200 felan olmustur simdi hatirlamiyorum. manami yükselttigi icin INT vermeye devam etmek istiyorum, sonucta buff verince bitio int vermiince ama bilmiom HP mi vermeli artik priestim cok mu zeki oldu nedir yorumlar?

yukarda söylediğim senin içinde gecerli yetecek kadar int yetecek kadar str kalanı hp ye int200 demişsin reskill bence gec olmadan int mananı ve mananın hızlı artmasını saglıor ama ilerde reskill atman gerekecek[signature][hline]MYKO:LooK_BacK
OMG Yine Dumi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
icebreak3r, 12 Ekim 2005 14:37 tarihinde demiş ki:
cevabın için çok teşekkür ederim dostum bunları değerlendireceğim msn adresin varsa pm atarsan sevinirm msn de daha tefarruatlı konuşmak isterim deneyimli birine benziyorsun :D

oyundan pm atabilirsin nick dumi @tşk ;)[signature][hline]MYKO:LooK_BacK
OMG Yine Dumi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
speedie, 13 Ekim 2005 12:32 tarihinde demiş ki:
bp için en ii takılar nelerdirr? fazla abartı olmadan(titanium belt gibi) beramusta fiatlarıyla yazarsanız sevinirim :D

abartı olmadan diye bir olay yok ne kadar abartırsan senin için o kadar iyidir iron belt iron nec daggerdefance 25 bp nin olmaz ise olmazlarıdır +7 +8 hp set aksesuar olarakda ne akdar iyi str defans rezist veren uniq item bulursan senin kar'ınadır.Fiyatlar saat başına değiştiği için birşey söyleyemiyeceğim[signature][hline]MYKO:LooK_BacK
OMG Yine Dumi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...