Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Priestle ilgili sorularınızda yardımcı olmaya calışırım

dumi

Öne çıkan mesajlar

said:
dumi, 09 Ekim 2005 15:20 tarihinde demiş ki:
Priestle ilgili sorularınızda yardımcı olmaya calışırım uzmanlık alanım priest yan clasım roguadır 5 yıllık bir tecrubeye sahibim yardımcı olursam ne mutlu bana...

5 yil mi? bu oyun bu kadar zamandir var miydi yahu?[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

sahip olduğun itemlerle atağın kaç ?

ban 1271 dedin ama

o ac mi ap mi ?

ap , ac. hp ni sölersen sevinirim

demin okudum yazdıklarını

yanız 3 k hp yi annamadım

nasıl oluyor

93 + 131 hp ile 4.5 k oluyor anca benim

sende wp dn başka hp healt veren uniq yokyu sanırım ?

[Bu mesaj XANTOR tarafından 09 Ekim 2005 16:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

tmm bende aynı düşünceyle 62 de str debuff/heale döneceğim.
şimdi grade 1 armor +7/12hp mi, str mi olucak?
takılar unique mi olmalı, +8hpmi, strmi?
silah illa mirage mı?
armorın padi sanırsam goblini daa iyiymiş diye duydum doorumu?
skill illa debuff/healmi? (bence ööle)
şimdiden saol..[signature][hline]name : Yakman
class : priest
lvl : 53
clan : none
server: Beramus
Sosyal ağlarda paylaş

dumi deneyimlerini bide oyunda kullansan kaç kere senini yüzünden olmüştüm ya bide oynayabilsen :D:D[signature][hline]KO dünyasında gözlerini açtı o savaşmak için doğmuştu.DELIDUMRUL adını aldı kendine namına yakışırdı dürüsttü saygı duyulurdu kinciydi ama savaşçıydı.el morad diyarı dar gelirdi ona ve bir gün bir HAİN BİR TURK tarafından arkasından vuruldu.VE DELIDUMRUL OZAMAN ALLAHA KARŞI ÇIKTI.VE ÖLDÜ.ZATOİCHİ küçük kardeşi onun namını devam ettirecek.o bir kör.ama görenlerden daha iyi görüyor.onu aynı usta eğitiyor.ve onu kahpe TURK lerden koruyacağına and içti.
www.forever-isc.co.uk
Sosyal ağlarda paylaş

ßi kere Bi bp in statları tümüyle str olmalı ama grade 1 elbilselerin +8 leri biraz yüksek int istediginden az da olsa int verilmelidir. ßir bp nin giyisileri mümkünse +8/15 str olmalıdır goblin vs. hikaye eğer pauldron goblin(10hp 50 healt) giyeceksen bence hiç giyme +8/15 hp yap daha iyi armor farkı var armorun artar. Takıların Genelde Hp olmalı ama hem str hem hp veren takılar olursa çok daha ii olur. Silahının eğer mastersan mirage sword olması şart. Master değil isen boşuna mirage,durandal vs. swordlar alma atack vermez master olmadan. Bide lvl 62 olmadan asla Bp olmayın... İnt priest olup +7 chitin giyecek kadar hp güzel bi hp veren unique silah alana kadar str ve gerisini hp olarak stat verirseniz 62 olana kadar hp olarak güzel bi avantajınız olur...[signature][hline]Knight Offline

[Bu mesaj Skydancer tarafından 10 Ekim 2005 13:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Skydancer, 10 Ekim 2005 14:51 tarihinde demiş ki:
Sen lvl 56 da hangi boss u master olmadan kesmeyi düşünüyosun ??? +7 ler fazla int istemez kaç int istedigine baq yetiyosa int e vermene gerek yoqtur...

kekurykakaka yı keserim
hydeyi keserim
atillayı kesebilirmiyim bilmiom :S
lycaon u keserim
lupus u keserim
lobo yu keserim
vbvb
hem onlardan topladığım bana yaramayan itemleri satar
kendime göre item alır
git gide büyür giderim işte :D
bir bp nin hikayesi :P

[Bu mesaj Aware3___ tarafından 10 Ekim 2005 14:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aware3___, 10 Ekim 2005 15:06 tarihinde demiş ki:
+7 giysileri nasıl yapacam anlatabilirmisin ?
+ kaçta ne basacam filan :P
Edit: +5 e kadar low class +7 e kadarda middle class mı ?
nasıl anlatın yaf

[Bu mesaj Aware3___ tarafından 10 Ekim 2005 15:15 tarihinde değiştirilmiştir]

Bu upgrade işi empire olduktan sonra low ve middle classlı itemler için çok kolaylaştı bana göre... +1 olarak aldığın bi low class itemi +7 olana kadar low class ile basıyorsun +7 olunca middle class a çıkıyor... aynı olay middle class olan itemler içinde geçerli... +1 olarak 8 adet low class item alırsan içlerinden biri kesinlikle +7 olacağını garanti verebilirim ama bu benim görüşüm ben kendim 10 taneden +8 yapıyorum... +7 yapmak için gidiyorsun +1 satan vendora alıyorsun 8 - 10 tane +1 giyisi bunları teker teker +2 sonra +3 sonra +4 sonra +5 sonra +6 sonra +7 ye basıyorsun bu sayede +7 elde etmiş oluyorsun... patlama olasılığı yokmu diyebilirsin tabiki patlıcak en fazlada +4 ve +5 te patlıyo...[signature][hline]Knight Offline
Sosyal ağlarda paylaş

Bence BP olayı tamamen yalan oldu artık cz de bp anca acemi oyuncuları 1w1 de yenebilir itemlerin cok iyiyse 2w1 yapabilir priestlere lvl 60 a kadar buff+heal 60 dan saonra full shell set +cs ile tank olmalarını tavsiye ederim illa battle olacaksanız ise 62 den önce hiç denemeyin hüsrana ugrarsınız
battle priest 62 de başlar ve uniq aksesuar olmadan hiç bir işe yaramaz assasin gibi savaşmanız gerekir 1w1 yakalicaksınız anca oda assassin gib lf niz ve armorunuz olmadığı içinde kacamicaksınız.
unutmayınki bp nin debuffdan sonra full str ise 750-1000 hp set+ful uniq ise 1200-1400 hp si kalıor buda direkölüm demek.
illa ben czde bp olup cok saglam olacağım diorsanız kasanızın gb ile dolu olması şart
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...