Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Image Hosting - benim sitem

microCosmo

Öne çıkan mesajlar

arkadaş *biraz* fazla esinlenmiş bence de. logonun sadeliğinden navigationın aynı şekilde olmasına, anasayfada son 5 ve random 5 image görünmesine, reklam almak için kullanılan kelimelerin benzerliğine, resimlerin üstünde yeralan, "report | advertise | random" linklerine, yahu title'daki yazıya kadar kadar hepsi aynı olmuş. tamam, bunların çoğu bütün image hosting sitelerinde benzerleri olan şeyler zaten, ancak neredeyse loadpix ile aynı olduğunu görüyorum, üzülüyorum.

daha da kötüsü, insan en azından siteyi kurarken yardım aldığı birisinin sitesini o kadar didiklemez yahu.

arkadaşın deneme için yaptığını varsayıyorum, eminim yakın zamanda daha "kendisine ait" bir tasarıma geçecektir.

tebrikler.

[Bu mesaj Zed tarafından 12 Ekim 2005 18:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bencede site gayet güzel olmuş, ellerine sağlık...

İki siteyide inceledim, tabii brnzerlikler var...daha önce gezip gördüğüm resim hosting sitelerinde de aynı özellikleri görebiliriz. yani bu benzerliklerin olması daha önce dendiği gibi gayet normal.

Arkadaşın herhalde ilk böyle bir işe girişimi olduğu için biraz fazla esinlenmiş olabilir. Sonuçta kendisini yönlendirecek birkaç sitenin olması gayet normal. Zedin de dediği gibi tasarımını biraz değiştirecek olursa gayet başarılı bir site.

başarılar...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...