Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

meraKLısına PanKartLar.(f.ß)

utanmazz

Öne çıkan mesajlar

3 pankart benim acaip hoşuma gitmişti
fbnin stad elektirikleri gitmişti bi maçta ertesi hafta gs tribünündeki
Teröre son fenere edison pankartı.
bjklilerin yaptığı ortega pankartı
fblilerin yaptığı since 1453 pankartı
bunlar süper pankartlar küfür yok hakaret yok tertemiz :)[signature][hline]RareBee
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gokhaan, 11 Ekim 2005 12:27 tarihinde demiş ki:
gerci pankart deil ama bende su resme baktikca gulmekten kopuyorum ya :=)
bu süper[signature][hline]When you're talkin to yourself
And nobody's home
You can fool yourself
You came in this world alone
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rarebee, 11 Ekim 2005 14:09 tarihinde demiş ki:
bjklilerin yaptığı ortega pankartı
bunlar süper pankartlar küfür yok hakaret yok tertemiz :)

emin misin :-)[signature][hline]-Küçük Hüsamettindim ben bir aralar
-Yemin et
-Wtf?
Beşiktaşım hayat sensin dünyam sensin herşey sensin,
Gelecekse tüm acılar biz hazırız, senden gelsin,
Bu sevdadan vazgeçersek Allah belamızı versin!

[Bu mesaj RayCharles tarafından 11 Ekim 2005 16:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla ortega olayı için diyosan pek de önemli değil korkak tavuk yazması.öyle pankartlar gördüm ki bu pankart adama sevgi gösterisi olur.ayrıca beşiktaşlılar oraya cok sert küfürler de yazabilirlerdi kimsenin ruhu da duymazdı.başka ne yazılabilirdi ki ortegayı kızdırmak için?en kibarı bu bence hep böyle olsa keşke pankartlar.
Sosyal ağlarda paylaş

demek istediğim şey ; buranın "umumi" bir forum olduğu , amigoların ve kendini amigolarla bütünleştiren az gelişmiş karakterli insanların buluşup , kendi takımları hakkında iyi , diğer takımlar hakkında kötü konuştuğu bi forum olmadığı , daha çok taktiksel ve haber niteliği olan olayların , diğer mesaj yazan insanların fikirlerine saygı gösterilerek yazıldığı bir forumda olduğumuz....

... du. maalesef 3 aylık kapalı kalış ardından bu tip konuşmaları buralarda göremez olduk. zaten forumun eski kullanıcılarından da 3-5 kişi dışında buraya uğrayıp sinirlerini bozan olmadı.

neyse siz takılın..[signature][hline]www.kemirgen.net
Heyd - Jedi Padawan
Deadem - Master Bio-Engineer - Master Ranger
GE-TA, 07 Ekim 2005 17:53 tarihinde demiş ki:
Heey Bush'un tanrısı! Sana sesleniyorum! İki dakika sus da bir rahat edelim be yav!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rarebee, 11 Ekim 2005 17:30 tarihinde demiş ki:
valla ortega olayı için diyosan pek de önemli değil korkak tavuk yazması.öyle pankartlar gördüm ki bu pankart adama sevgi gösterisi olur.ayrıca beşiktaşlılar oraya cok sert küfürler de yazabilirlerdi kimsenin ruhu da duymazdı.başka ne yazılabilirdi ki ortegayı kızdırmak için?en kibarı bu bence hep böyle olsa keşke pankartlar.

katiliyorum..bu pankartta bi yaraticilik,bir latif vardir..oraya kalkip ortega sen onun bunun cocugusun da yazilabilirdi..iste tribunde ulasmak istedigimiz nokta bu sanirim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SbNN, 11 Ekim 2005 20:22 tarihinde demiş ki:
Bi de şu var tabii :
[spo1=İşşşşşşteee Bu !!][/spo]

ön sayfalarda koyuldu[signature][hline]Nasıl geldik birgün,öyle gideceğiz.
Beşiktaşlı doğduk,Beşiktaşlı öleceğiz.

Gülü susuz,seni aşksız bırakmam...
Sosyal ağlarda paylaş

Herkes ortega pankartının büyülü sevgi kelebekleri falan saçtığını düşünmüş sanırım.
Orada bilmemne çocuğu ortega" yazmamasının tek sebebi, olayın basına yansıması istendiği için oldu. Yani ulaşılmak istenen sevgi kelebekliği yüzünden değil.
Örneklemek gerekirse;
Fenerbahçe - Beşiktaş maçında tribünde Rızanın babasının mesleğini hatırlatan (çok da zekice olmayan) bir pankart asıldı ve basının diline düştü, günlerce haftalarca o pankartın ne kadar iğrenç ve terbiyesizce olduğu konuşuldu. Pankartı tutanlar birer milyar para cezası aldı.

Beşiktaş - Fenerbahçe maçında hayatımda gördüğüm en aşağılıkça, iğrenç pankartlar asıldı hepsi de küfürlü olduğu için basın bunları gösteremedi. ve bir üstteki örnekten 100lerce kat daha iğrenç olmasına rağmen hiç kimse hiç bir ceza almadı...

gibi...[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...