Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

lanet olsun bole türklere ramazanda bile bole yapıyolar ya

CaDoBaBa

Öne çıkan mesajlar

sakın ama sakın ola şu thecelo gibi bi ibneden char karakter item alımı yapmayın %100 size satcağı adamı satdığı gibi ya şifresini değiştirir yada size lvl 20 adam verir ya şifrenizi bir türlü örenip sizi soyup soğana çevirir işte bu ibne benim en az 30gb mi aldı 1 yıldır uraştım adamımı çaldı (şuan kullandığı adam bile kendi çarı değil onu bile biyerden çaldı) bu ibine yüzünden oyunu bırakıyorum (banane dieceniz ama..)şuan okadar sinirliyim ortalığı birbirine kattım ellerim titriyo eğer xig de adamınız varsa bu adamdan swit bile istemeyin ona bile para ister(beni üzen taraf oyunu bırakmam değil ben bu oyuna paralar harcamıştım zorla lvl kasmıştım item kasmıştım bukadar emeğimim boşa gitmesine üzülüyorum) hepinize bye bye bu arada bu adam 90 doğumlu artık hesaplayın yaşını[signature][hline]adınızı soyadınızı büyük harflerle aralarda boşluk bırakarak 3130 a yollayın sizin yerinize biz namaz kılalım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CaDoBaBa, 11 Ekim 2005 21:04 tarihinde demiş ki:
sakın ama sakın ola şu thecelo gibi bi ibneden char karakter item alımı yapmayın %100 size satcağı adamı satdığı gibi ya şifresini değiştirir yada size lvl 20 adam verir ya şifrenizi bir türlü örenip sizi soyup soğana çevirir işte bu ibne benim en az 30gb mi aldı 1 yıldır uraştım adamımı çaldı (şuan kullandığı adam bile kendi çarı değil onu bile biyerden çaldı) bu ibine yüzünden oyunu bırakıyorum (banane dieceniz ama..)şuan okadar sinirliyim ortalığı birbirine kattım ellerim titriyo eğer xig de adamınız varsa bu adamdan swit bile istemeyin ona bile para ister(beni üzen taraf oyunu bırakmam değil ben bu oyuna paralar harcamıştım zorla lvl kasmıştım item kasmıştım bukadar emeğimim boşa gitmesine üzülüyorum) hepinize bye bye bu arada bu adam 90 doğumlu artık hesaplayın yaşını
[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Nation : Karus
Nick : BesT
LwL : 61
Race : Mage
Np : 32k+
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

zaten ks yide dupe yide adam soymayıda yapan coluk cocul dğilmi bu oyunda oynayan türklerin yarısı coluk cocuk değilmi bu oyunun içine eden bu salak coluk cocuklar değilmi bunlarmı bizim geleceğimiz[signature][hline]adınızı soyadınızı büyük harflerle aralarda boşluk bırakarak 3130 a yollayın sizin yerinize biz namaz kılalım
Sosyal ağlarda paylaş

pazar alanına yazmam lazım ama xig deki 300m paramı cypherda 300m ile değişmek istiorum 2 milyardan 300m param kaldı özel atın yalnız aha yukardaki gibi ibine çıkmasın özel atcak kişi[signature][hline]adınızı soyadınızı büyük harflerle aralarda boşluk bırakarak 3130 a yollayın sizin yerinize biz namaz kılalım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...