Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

rıdvan dilmen gs-tromso maci devre arasi

December_Flower

Öne çıkan mesajlar

pardon da rıdvanın hayatı niye bitsin ki?

adam yayında küfür etmiyor bu bir.

kimseye direkt olarak hakaret etmiyor, lafın gelişi küfür kullanıyor, dolayısıyla hakaretdavası açılamaz bu ikii.

haa eğer 'ay ne pis şeyler söyledi kaka adam' şeklinde bir tavrınız varsa, sizin için çok insan 'bitecek' demektir..[signature][hline]"Ben ve İstanbul birbirimize benziyoruz. Anlamak için görünüşten daha derine bakmak gerekir."
Nicolas Anelka - Paris Match Dergisi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mantar, 04 Ekim 2005 23:36 tarihinde demiş ki:
pardon da rıdvanın hayatı niye bitsin ki?

adam yayında küfür etmiyor bu bir.

kimseye direkt olarak hakaret etmiyor, lafın gelişi küfür kullanıyor, dolayısıyla hakaretdavası açılamaz bu ikii.

haa eğer 'ay ne pis şeyler söyledi kaka adam' şeklinde bir tavrınız varsa, sizin için çok insan 'bitecek' demektir..

Pardon ya Rıdvan değil Musa Çözen biter. Hakan Şükür'e açık bir şekilde küfrediyo[signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Renksiz Pati, Tarafsız Pati
Her Şey Paticik İçin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nileppezdel, 04 Ekim 2005 23:30 tarihinde demiş ki:
rıdvan: özledin mi bak, hakan sukur'u birinci dakika soyledim girmesi lazim diye.
musa: aynen soyledin abi... bu gerizekali, girdi mi hep boyle dağıttı orayı

Hakan Şükür'e gerizekalı demiş Musa Çözen

musa çözenin başı belaya girer[signature][hline]"Ben ve İstanbul birbirimize benziyoruz. Anlamak için görünüşten daha derine bakmak gerekir."
Nicolas Anelka - Paris Match Dergisi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jazzyjam, 04 Ekim 2005 23:38 tarihinde demiş ki:
orayı dağıttıysa niye gerizekalı olsun abi :D

o da ne dediğini bilmio bence

okay karaca yine seviyeli insan kahve ortamından uzak kalmış :D

oktay karacan kaydediyo bence "ulan yaktım çıranızı şimdi" diye kıs kıs gülüyo arkadan muhabbete de girmiyo[signature][hline]hatalarından ders almıyorsan, onlardan zevk al
Sosyal ağlarda paylaş

telefondaki dayi nasil guluyo ole ya Tam dallas hahahahahahaha bune lan ahahahahahha[signature][hline]I kill two dwarfs in the morning. I kill two dwarfs at night. I kill two dwarfs in the afternoon And 'den I feel all right. I kill two dwarfs in time of peace and two in time of war. I kill two dwarfs before I kill two dwarfs. And 'den I kill two more Wow@Bl Doomish LvL ?? UD Priest
''dUAlist''
Sosyal ağlarda paylaş

rıdvan'ın "ayağımı s.yim" dediği kısımda ben kendimden geçmişim.gözlerimi hastanede açtım.meğerse sandalyeden düşüp kafamı kalorifer peteğine vurmuşum.[signature][hline]Öz Hakiki Portnoy :-D
Bu benim için küçük ama hayvanlık içün büyük bir space.

[Bu mesaj -tnG-Portnoy tarafından 05 Ekim 2005 21:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...