Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KOSP hakkında

DioNea

Öne çıkan mesajlar

inşallah gm ler banlar
forum2.knightonlineworld.com adresine ilet
artı olaraktan tebrik ediyorum herkez senin gibi olsa keşke[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 86xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

haaaaa onu divx e çevirici programlar fln var onlarıda ben pek bilmiyorum ama bildiğim kadarı ile adobe premier bu konuda çok iyi bi program :)[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 86xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DioNea, 11 Ekim 2005 15:12 tarihinde demiş ki:
bıktınız ama movie makerle codec nası yapcam bulamadım onuda söyleyin tamam :)

Görünümden görev bölmesi ini tıkla solda bir menu açılacak o menude 1. bölüm içerisinde video al var oraya tıklayıp codeclemek istediğin moviyi seçiceksin bir süre ara belleğe alıcak dosyayı daha sonrada movie yi aşağıdaki film şeridine sürükliyeceksin en son olarakta 3. bölümdeki bilgisayarıma kaydedti tıklayıp makinene codecli bir şeklde kaydediceksin hepsi bu :)[signature][hline]Birşeyler yanlış sanki... Ben küçük bir göl değil ben artık okyanusum.Ben artık ben değilim...
Sosyal ağlarda paylaş

video da yediğim damagelerede bakın adamlar 100 vuruyo ama aynı anda 20 tan ok yiyoruz bide koşarak atmıyolarmı deli oluyom

edit:oyunun sesi açıktı ok seslerini bile duyabilirsiniz[signature][hline]Name: ALSHARO
Class: Shadow Vain
Nation: Karus
Lvl: 6x
Np: 4xxxx
Clan: BlackCats
Server: Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

HoŞ Cidden Aresde bunu görmek istiyor iseniz human apos spotunda bekleyiniz
holyghost / fr0mhell / warriorthelast 3lüsü gelecektir bir anda
warriorlar bi ileri bir geri bir ileri geri yapmaya başlıyorlar size gelirken sonra 1 sn ye bakıosunuz dmgler sıralanıyor Press Ok el çabukluğu diyeni çizerim :S imkan yok 1 sn de 1 sw. dance vursa 8sn yaşama şansım var potsuz ya :|[signature][hline]Manga Fun Club
Manga Fun Club Forums
6x / _Necrozan_ / Leftovers
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...