Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ya arkadaşlar bişeyi merak ettim yardım plz..

Audfe

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar acaba evden cebi aramakmı daha pahalı yoksa evden şehirlerarası başka bi evi aramakmı? bilen varsa sölerse çok sevinirim..[hline]My spirit begins to rise into the heavenly skies
Just to be shunned away by you
Now all I want is to die, no streets of gold in the sky
And I wash my hands of you..
Sosyal ağlarda paylaş

en güzeli çepten başka bi ülkeyi aramak[hline]Ouz_UFO, 09 July 2003 23:22 tarihinde demiş ki:Ben gazıyorum basa, sen önüne geleni vur ;- )
Sonrada imzayı çakıncada öms den 09 July 2003 23:37 tarihinde demiş ki:
bre kekcim : ) onu bilerek yazdım ben.. olur ya hani geyik... Chemical Kemical Kemikal Kemikıl Kemikı Kemik Kemi Kem Ke K .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 27 July 2003 21:00 tarihinde demiş ki:
en güzeli çepten başka bi ülkeyi aramak[hline]Ouz_UFO, 09 July 2003 23:22 tarihinde demiş ki:Ben gazıyorum basa, sen önüne geleni vur ;- )
bre kekcim : ) onu bilerek yazdım ben.. olur ya hani geyik... Chemical Kemical Kemikal Kemikıl Kemikı Kemik Kemi Kem Ke K .

yavaş ara derim[hline]mix edebiyat & oyun sitesi
Sosyal ağlarda paylaş

ararsam hızlı ararım
asıl yavaş ararsam fatura gelir:)[hline]Ouz_UFO, 09 July 2003 23:22 tarihinde demiş ki:Ben gazıyorum basa, sen önüne geleni vur ;- )
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Cep telefonundan yurt dışını aramak daha ucuza geliyor misal Turkcell Alman bir şirketlen anlaşması var bir numarası vardı unuttum orayı arıyorsun ordanda Hollandayı arıyorsun böylece normalden çok çok ucuza geliyor bazı trickleri var.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...