Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyler bu Nedir ?

arcenoid

Öne çıkan mesajlar

bu chara ne oldu anlayamadım . bu ne demek. 2 gün önce birileri cz de np transferi yapıyordu. yeter artık die bas bas baardım. char ertesi gün bole oldu. giremiyorum :( ne bu ne rezalet
[spo1=BAKINIZ][/spo][signature][hline]Ben post kasan birisiyim. en son seviyeye gelip lvl 60 poster olduğumda tum forumlara postnova postdancing ve arcpost vuruşlarımı yapıp sizlerin postlarını ele geçireceğim. Bazıları böyle düşünüyor....

Server: Beramus
Nick: Arcenoid
Clan: Allaha havale Her Clana Giriyoz :D
Character : Mage
Speciality : Flame (Büyüyünce Peper Olucak)
Lvl: 5X
np: 5K :(

[Bu mesaj arcenoid tarafından 09 Ekim 2005 00:55 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

ne dupesi lan adamı deli etme sana burdan çiçekböcek yolluyorum. serverde dupe yapmayan sayılı kişilerdenim. ......... bana kötü konuşturacan.[signature][hline]Ben post kasan birisiyim. en son seviyeye gelip lvl 60 poster olduğumda tum forumlara postnova postdancing ve arcpost vuruşlarımı yapıp sizlerin postlarını ele geçireceğim. Bazıları böyle düşünüyor....

Sosyal ağlarda paylaş

ya pw kolay değil hack oldunu sanmıyorum. bunun gm ler ile ilgisi oldunu düşünüyorum. anlayamadım bende ne edcem ne yapcam :([signature][hline]Ben post kasan birisiyim. en son seviyeye gelip lvl 60 poster olduğumda tum forumlara postnova postdancing ve arcpost vuruşlarımı yapıp sizlerin postlarını ele geçireceğim. Bazıları böyle düşünüyor....

Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcenoid, 10 Ekim 2005 14:26 tarihinde demiş ki:
ya pw kolay değil hack oldunu sanmıyorum. bunun gm ler ile ilgisi oldunu düşünüyorum. anlayamadım bende ne edcem ne yapcam :(

İftardan sonra güzel bi soguk su içcen

[Bu mesaj KS_er_SAPI tarafından 10 Ekim 2005 15:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...