Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

debuffer...

DownTown

Öne çıkan mesajlar

açılımı şu ki

str olunca kağıt gibi oluyorsun

gelen geçen 700-800 1000 şaklatıyor

debuff yersen hiç şansın yok

65 iron neclace iron belt ile fena değil ok de (% 30 kesersin her atağı )
ama elinin çok çabuk olması lazım

torment debuff cure de çok seri olmalısın

tamam damage güzel ama

sen de çok damage alırsın
Sosyal ağlarda paylaş

yaf onu öylesine aldım master olunca kullancam inn de duruyo zaten elimde bişey yok ztn lazımda deil nasıl olsa buffer ım buff veriyom heal basıyom ben bunları master olunca diye sordum şimdiden itemları hazırlıyom işte bu arada 58 olmak üzereyim.[signature][hline]Just a Noob...
Why u wanna know me ? :)

[Bu mesaj DownTown tarafından 09 Ekim 2005 13:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

benim char su an clasında tek sanırım
bir kac eksiğim daha var dual roc +1 filamda bulursam işim bitecek bu charla su anda massive ile clamity yada redbul yada en kral varriorların bana vurdugu damage 200-250 ben ise onlara parasite + mailice after 450-750 arası vuruorum hiç bir warrior bana tank olamaz (abartı dup edit hariç) ortalama 60+ +7 setli bi assasine 2 max 3 vuruş batle prieste 1 max 2 vuruş (tekrar söyliyeyim abartı itemler yoksa)
su anda bende all bility 82 dagger defance 57 1100 armor 1300 ap 3 k hp var bp hikaye nedeni bir bp nin en iyi ilacıda başka bir bp parasiteden sonra ortalama hp in 700-900 arası kalıor buda sin için mükemmel bir hedef +acid pot ile itemlerin anında kırılır + resistlerin cok düşüktür en kötü mage sana 600 ile acılış yapar tavsiyem ya tam tank priest ol full healer+holly yada priesti bırak benim gibi yapma başka örnek istemem kendimden bu arada evet ben fatih LooK_BacK whowilldie sinners dieforu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...