Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KE de parayi basan düdügü chalar felsefesi (Monster Summon Staff)

PartyCrasher

Öne çıkan mesajlar

ALINTIDIR ..!

[spo1=wtf][/spo]

[spo2=wtfff][/spo]

45 $ a satilan bu sey random bi boss cikartio ve icinden %100 item drop garantili.Adamin biri kullanio atilla cikmis kesmis mirage düsmüs

GMler iyice oyunu maddiyata cevirmis[signature][hline]Nick :PartyCrasher
Server: Beramus
Race :Karus
Job : Assassin / Shadow Vain
lvl : 6x
NP: 4xxxx
Clan : RedAlert

[Bu mesaj PartyCrasher tarafından 08 Ekim 2005 10:28 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj PartyCrasher tarafından 08 Ekim 2005 10:29 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj PartyCrasher tarafından 08 Ekim 2005 10:33 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj PartyCrasher tarafından 08 Ekim 2005 10:34 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj PartyCrasher tarafından 08 Ekim 2005 10:35 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Yapamamisim sabah sabah bunu görünce insanin kafasi karisio tabi :) saolasin düzelttigin icin [signature][hline]Nick :PartyCrasher
Server: Beramus
Race :Karus
Job : Assassin / Shadow Vain
lvl : 6x
NP: 4xxxx
Clan : RedAlert

[Bu mesaj PartyCrasher tarafından 08 Ekim 2005 10:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darktr, 08 Ekim 2005 11:12 tarihinde demiş ki:
RAven Harpy nerlerde olur ? bilen var mı

Alakayı tam kuramadım ama raven harpy cz de harpy bölgesinde yada eslantda karlı bölgede veya kalluga da girişinde 2 tane harpynin bulundugu mavi bira gatein ilerisinde ki harpy bölgesinde bulunur. Tam loc veremiyorum ama kalluga deilde orcsan lineteden koşarsan yokuş yukarı sağa doğru ilerle görüceksin. El moradsan birisi sana yardım etsin fallaha bilmiyom! :D
Bu boss olayına gelince ona yorumum gayet basit... Bir kaç zengin çapulcunun gmlere para yedirerek oyunun içine etmesine rağmen hala bu oyunda pk yaparken veya sohbet ederken zevk alabiliyorsanız buyrun oynayın... Ama eğer almıyosanız bu oyunu bırakmak için o kadar çok sebebiniz var ki...[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Legendery
Speciality:Shadow Vain
Job: Archer
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler bunun aynısı japkoda vardı orda yasal demekki ama açıklaması japonca olduğu için aynı şeymidir tam olarak bilemem ama ordaki fiyatlara göre gerçekten fazla o yüzden önemli bişey olduğu belli adamlar baya pahalıya satıyolardı oraya göre zaten orda çok önemli değil çünkü uniqueler inanılmaz ucuz...[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
fastreload, 05 Eylül 2005 04:26 tarihinde demiş ki:
kağıt uçak en güzeli

ekonomik hem...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...