Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

lllilll

maelstrom

Öne çıkan mesajlar

Bu adam bence piyasayı alt üst edicek.Herkesden itemleri topluyor:yakında piyasada item kalmayacak ve herkesde asırı yüklü para olcak.Sonuc enflasyonnnnn.Adam cıkarıcak kekuri ring i tezgaha 999,999,999 gibi koyacak yada 10 gb den fazla :D Diezin hali mechull ahuahahhaha
Sosyal ağlarda paylaş

merhaba
şu anda cypher da +1 chıtınler rouge 120 m , 1500 scroller 250 350m arası, trına 650 m , kekurı rıng 500 m , raptor +1 999 m. vs vs vs
yani cypherda 2 hafta ıcınde acayıp bır artıs oldu pıyasada bunun nedenı ılk basta kredı kartı ıle alıs verıs yapılamamsıydı ama her ıtem bırden fırlayınca fıyatı server da para dolasmaya basladı.eger 20 gb para etmıyo artık[signature][hline]6x paper mage
np 36xxx
clan :yok
server :cypher
Sosyal ağlarda paylaş

Kardeşim çok basit bi mantık..Daha önce tartışıldı bu konu burda.Adamlar premium service satmak için bütün itemleri satın alıyorlar.Ee haliyle piyasada item kalmayınca fiyatlar fırlıyo,bi trina 150-200 m oluncada millet premium service sarılıyor...

Olay bundan ibaret...Adamlar işini biliyor yani ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Buna bi son vermek lazım ama nasıl.. Dün gece de bana 400m bıraktı adam. Sonra da nickini IIiII ye benzetip gelen biri de beni dolandırmaya çalıştı :D Millet +1 glaveyi 250 m den tezgaha koymuş artık suyunu vıcını her türlü şeyini çıkardılar ortalığın. Önceden Diez de 200 m e adam gibi kuşatırken karakterini şimdi sadece tek bi item alabiliyosun.. Sinir bastı sinir ....[signature][hline]VisuaL_TR
Warrior Pro
Lvl 5x
Diez

İki arada kalmıştı.. Kız arkadaşı ve KE.... Sonsuz mutluluğa giden yolu seçti ve... Merheba KE......
Sosyal ağlarda paylaş

Bu lllilll piyasayı darmaduman etti kesin. Size tavisyem lili görünce açın önene merchantı. biz öle yapıyoz süpürüyo... +6 str kemer 50 m .... vs vs

Adamın fiyatları yükseltip, daha karlıya satmak gibi bi niyeti yok lakin çöplükleri bile satın alıyo almışken.

Birilerinin dediği olay benimde aklıma geldi. Bu adam GM ve item eksiltiyo piyasadan (ama niye?)

itemlar elite itemlar pahalanacak ucuzlamicak. bunun yanında aslında mirage dagger ın çok düşük fiyatlardan alıcı bulmasını bekliyorum. 10 - 20 m arası sabitlenir diyodum ama..... Bakınız. Salamander staff.

Abyss gem daha da pahalanacak çünkü abyss dungeonda xp( 1% ) gidiyor.

2 hafta içerisinde onu al llill e sat mantığıyla 10 m den +7 shard ve +6 mirage dagger alacak duruma geldik. aldıkta.. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...