Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

lllilll

maelstrom

Öne çıkan mesajlar

bütün itemleri alıomuymuş? anlamadım
nasıl bi bug olmuş bütün herkeze yüklü bi para fln mı gelmiş?[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 76xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

merakla bekliyorum bu arada 52 yaşında günde en az 6 saat oynayan bir abim var beramusta baya tanınan bir zattır kendisi daha öncede tanık olmuş böyle şeylere Gmler piyasayı rahatlatmak ve alışverişi hızlandırmak için yapıyormuş (farazi tabii bütün bunlar) Bu arada kendisine söylermisiniz beramusta hostesin yanında tezgah açtım zaten benim Nick te Hostess hemen bulur beni :)
Sosyal ağlarda paylaş

bu daha öncede yapılmıştı
etrafta item veya scroll olmayınca; koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derler hesabı.
fiyatları arttırır..
Buna talebin arzdan fazla olması ile oluşacak enflasyonist etkide diyebiliriz :)[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: Apocalypse
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tosun_pasa, 05 Ekim 2005 16:36 tarihinde demiş ki:
$imdi hemen gercek sanip sagda solda konu$mayin ama tahminime gore diez icin yakinda rollback ya da coin/gb wipe gibi bir durum soz konusu olabilir.. eger olmazsa gm'lerin i$idir bu..

aynen bende o şekilde düşünüyorum bunun gmin işi olmadıgı kesin. ayrıca bide swift-adam var diez pianada o ne ayaktır onuda anlamış diilim. bi karakter gatein üstünde duruyo oturarak otomatik herkese swift atıyor herhalde bunalmış swift aga plıs diyenlerden. diez bitmiş vaziyette şuan son günler , son saatler.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

ko klasöründen resimlere bakmak için kullandığın ksc viewer programı ile aç.
sol üs köşedeki (ismini unuttum işteyim) menüyü tıkla.
açılan menüden save as i seç.
resmi kaydederken jpeg formatını seçerek kaydet.
senin ksc jpeg oldu.
ya anladın sen.[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: Apocalypse
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

Adam benim iki gundur butun itemlarimi aliyo ve aliş fiyatina cok onem vermiyo bence abarti yuksek olmadigi surece.Butun dex ve mirage lari almis bugun +7 ler ve +6
ve bussuru item daha.
Bencede kesinlikle gm işi aldigi itmelari bi yere koymasinin imkaani yok.Bana 10 gb birakti bugun millete ne kadar birakti bilmiyorum .ama toplam 400-500 den assa degil bence.neyse oyunda bole bi sacmalik gormemistim onuda gormus olduk .heralde yarinda gb lerimi silerler
Sosyal ağlarda paylaş

sevinin sevinin... herif havadan piyasaya para sokuyo fiyatlar alıcak başını gidicek sonra görürüm ben sizi. 1 alır 2 alır sonra kendiniz kasıcaksınız seve seve o zaman ki fiyatlarada istediginiz şeyleri nah alırsınız.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen baba sımdı kı fıyatlar gıbı olmuş +7 chıtın 450m alırsınız bakalım kım alabılıo veya shard +7 15gb daha once 999 a zor satılıodu. bakalım daha ne kadar yukselecek fıyatlar o adam benden de cektı +6 chıtını 200m e :P[signature][hline]Nick : :UnOLaCoNoCo:
LvL : 61
Class : Kasar HooD
Clan : EsCaPe
Server : Diez
Np : 14x.xxx
Nation : Human
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...