Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Converse nerde iş yapar?

Brad

Öne çıkan mesajlar

işte tikkylerden bu yuzden nefret ediorum;bizim olan herseyi elimizden alıolar!
sırf onlar giyiyo diye almadıım cok sey bilirm..
superstar a bulastıkları yetmedi allahın ot sürüsü izbeleri smdide converse üstü polo kankacı mod ta caddeboi..

nefret nefret![hline]aente is alone on this way..
aente aka banshee..
mycq:110299655
Sosyal ağlarda paylaş

aynen abi negzel bufalo timberland gidioalrdı sonra süperstara sardıalr bi de konvers hani konvers pukn işi beni bozar ama superstar bok oldu..[hline]Tailors Sux - (Anti-Tailors of OSI)

En güzel deniz:
henüz gidilmemiş olandır
En güzel çocuk: henüz büyümedi
En güzel günlerimiz: henüz yaşamadıklarımızdır
ve Sana söylemek istediğim en güzel söz:
henüz söylememiş olduğum sözdür.
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

tikky lerle converse in ne alakasıw ar?
kaçınız tikky'nin gerçek anlamını biliyosunuz?
size göre tikkylik şey dimi marka giyinmek?
tikkylik marka giyinmek değildir.gerçek anlamda zengin olupta marka giyinenler tikky değildir.onlara özenipde şartlarını zorlayarak onlar gibi olmaya çalışanlar tikkydir.ve ben hayatımın hiçbi döneminde tikkylerin converse giydiklerinide görmedim.converse genelde grunge denilen kesimin kullandığı ayakkabı modeli ile bilinir. son zamanlarda çıkardığı daha iğrenç modelleriylede bunu ispatlamıştır.fiyatınına rtmasının sebebi ise ne tikkyler nede başkasıdır. amerika'da 20$ olan bi ayakkabının burada 100 milyona satılmassının tek sebebi taleptir.

hatırlarsanız şu anda "tikky" ayakkabısı dediğiniz o cortez ve puma avanti modelleri ilk çıktıklarında
cortez-57milyon
puma avanti- 70 milyon olarak satıştaydı. sonra patlama oldu satışlarda ve ayakkabılar cortez 120 milyon avanti 210 milyon(gerçi bu değişiyo) olarak satılmaya devam ediliyo halada peynir ekmek gibi satılıyolar.(cortez1 artık üretilmesede)

tikkylere laf söylemeden önce ne olduklarını bilin ve her pahalanan şeye tikkyler yüzünden damgası wurmayın..[hline]Be$ikta$ - 02-03 Türkiye Süper Lig Şampiyonu

Sosyal ağlarda paylaş

mumu yapma allahını seversen adamların ayagında converse üzerinde polo armalı amerkina bayraklı tshirtler ellerinde armanı logolu cantalı kızlar dolanıo etrafta..

ben zaten converse giyenlere bisi demiorumki..converse eskiden beri giyenler belli bi kesim rockcısı punkcısı vs,ve bende ole kalmasından yanayım..ama o marka hastası bunyeler fitil edio beni son olarak converse te giymeye baslayanlarını gordum dedim o kadar..
tikkyninde ne olduunu gayet ii bilitorum..[hline]aente is alone on this way..
aente aka banshee..
mycq:110299655
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler önce mumu ya katılıyorum...tikky olayını biçok kişi gibi yanlış biliosunuz malesef...tikky lik marka giyinmek deildir...tabii ki bişey nie marka olur..kaliteli işler yaptığı için...peki snde yeteri kadar para warsa nie kaliteli olan şeyi almayasın..? kaliteli bi giysi aldın die , güzel bi parfüm sürüp kaliteli bi ayakkabı giydin die tikky mi olusoun??

Çok saçma böle aa şu marka tikky markası,bıyy bu marka tikky markası die abuk subuk komplekslere kapılmaya gerek yok...

Bence tikkylik insanları karakterine göre deil,parasına göre değerlendirip öle davranmaktır,,bu da güzel kaliteli giyinmekle deil, kişinin karakteriyle alakalıdır....

Mesela tikkylik le ilgili yaşadıım çok barzi bi örnek wereyim...:

Birkaç sene önce lacoste pantalon almıştım okul için...Gömleğim hep pantalonun dışındaydı tabi "asi gençlik";)

adamın biri geldi...oo baba pantalonun çok şık nerden aldın dedi...
ben de lacoste dedim...
adam da oha lanm bnm lacoste pantalonum olsa gömleği hayatta pantalonun dışında tutmazdım hep içine sokardım dedi....

alın size bizzat başıma gelen örnek...
burada lacoste giydim die ben mi tikky oluyorum yoksa bana o lafı söliyen adam mı? bi düşünün......
Sosyal ağlarda paylaş

senelerdir okula tommy gömlekle giderim ama tikky deilim orda tikky die abstırarak söyleye lerden biri oalrka sana tikyy yi sölerim:
marka giyip bunla hava atan ve belli bir tredn çercevesinde dar pantolon timberland barbour üçlüsünü üniforma olarka giymeyi başarmış efsane bir topluluk.eski okulum da milletin zarada barbour benzerlerinin çıkmasıyla birbirinin etiketelrini kontrol ettigin hatırlıorum zara giyen görürlerse akıllarınca ezerlerdi.[hline]Tailors Sux - (Anti-Tailors of OSI)

En güzel deniz:
henüz gidilmemiş olandır
En güzel çocuk: henüz büyümedi
En güzel günlerimiz: henüz yaşamadıklarımızdır
ve Sana söylemek istediğim en güzel söz:
henüz söylememiş olduğum sözdür.
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşım 7.5 milyona almışın ve 4-5 sene diosun ozluosun
turkiyedeki enflasyondan haberin yok galiba
nerde yaşıosın sen
bence asıl kazığı o zmn yemişsin
ayrıca bu converse lerin normal bi bez ayakkabı olmaktan başka bi özelliği olmadığı gibi, bu ayakkabıların fabriklarından hisse payı alıomuşçasına da pahalılar.
bi ayakkabıyı rahat ve guzel durması için alınmalı diorum
isterse jump olsun isterse letoon
tikky olmamının bi anlamı yok
ama senin ark çevren oyleyse tabi durum değişir "a sen bu marka mı alıosun?"
"o danadik seyi nasıl giosun?" gibi muhabbet yaparsanız devam edin alın, aldırın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...