Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Converse nerde iş yapar?

Brad

Öne çıkan mesajlar

beyoglu bence ama orda zaten war mecidisiye köy olabilir[hline]Tailors Sux - (Anti-Tailors of OSI)

En güzel deniz:
henüz gidilmemiş olandır
En güzel çocuk: henüz büyümedi
En güzel günlerimiz: henüz yaşamadıklarımızdır
ve Sana söylemek istediğim en güzel söz:
henüz söylememiş olduğum sözdür.
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

Converse benim gözümde en kral ayakkabıdır. (Klasik modeli) Yaz kış demeden giyiyorum ve çok da hoş. Ha gelelim soruya, Profilo da belki(iyidir kalabalıkdır orası ama gezenler pek converse seven tipler olmuo), bağdat caddesi asla olmaz (ordaki insanların kültür anlayışına uymaz converse), beyoğlu iyi (ama zaten var birdene) Beşiktaş ve Mecidyeköy ise bence en iyi seçenekler...

SON SÖZ : 7.5 MİLYONA CONVERSE ALDIĞIM GÜNLERİ ÖZLÜYORUM :([hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

harbi harbi 7.5 milyona orjinal bi converse almıştım ve inan bana çokda eski bi vakitte değildi *!düşünür* sanırım 4-5 yıl önceydi ve converse 7.5 milyondu bir modeli daha vardı onuda 12.5 milyona satıyolardı aaah aaah. Gerçi şuda var o zamanlar Converse ha battı ha batacaktı ve Adidas alıcısı değildi, yani tam bir çıkmazdaydılar bir nevi elden mal çıkarma güdüsü.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Head, 25 July 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
nike satın alıomuş sanırım converseyi[hline]valandil ownz j0o!

Bildiğim kadarıyla Adidas Converse şirketinin tüm haklarını almayı başardı, fakat yanlış da biliyor olabilirim kesin konuşmayayım. Prawler bu arada sana katılıyorum. Converse'in fiyatının bu hale gelmesinde ki tek sebep TIKKY TİPLEMELERİ[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

Hadi ya üzüldüm... Adidas'a Nike'dan daha fazla sempati duyarım... Zaten milli takım formalarının lisansınıda Nike'a verdiler peh pehhh.

p.s : Adidas'ı sevmemdeki sebep Adidas'ın yaratılış ve kuruluş tarihcesidir. Hoş bir tarihcesi var bir ara denk gelecek olursanız okuyun derim.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar bazılarının yanlışı war Nike aldı çünkü...

Ayrıca sizin yok şurada war burada war dediiniz yerler sadece converse satan yerler değil..spor mağazaları içinde ayrıca converse de satılıyor...

Bnm dediğim Sadece converse ve converse in daha Türkiye de olmayan birçok alt modeli olacak...biraz da nike ürünleri olacak...

Ayrıca converse şu anki mağazalardan bayiliklerini çekiyor artık bütün converseler tek kendilerine ait yerlerde toplanacak...ona göre düşünün....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...