Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

d3d device hatası

ersen111

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar yeni bilgisayar aldıgım için ko yukledim ve directx yukledim ama buna ragmen louncherdan bile girsem d3d device olusturulamadı veya display card driver hatası veriyor bilgisayardan fazla anlamıyorum bana yardımcı olursanız memnun olurum şimdiden tesekkurler(ekran kartı 64mb)
Sosyal ağlarda paylaş

dostum yanlış anlama ama birşey söyliyeceğim sana benim ev arkadaşımın ekran kartıda 64mb ve oyuna girdiğinde sadece silahı gözüküyo maradon a gittiğinde de aynı şey herkesin sadece silahını görüyo önunden koşakoşa bi raptor geçiyo 2 tane +8 shardlar felan havada uçuyo anlıyacağın belki ekran kartından kaynaklanabilir eğer ekran kartından değilse sürücüyü kaldırıp tekrardan yuklemeyi denen tabii güncel sürümü[signature][hline] KE DELETED
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar bulabildigim her yolu denedim ama oyuna hala giremiyorum directx ve display card hatası veriyor hep dbilgisayarda directx9.0 var e ekran kartı 64mb 10 bord ama aygıt yoneticisinde ekran kartını goremiyorum 1300 numaralı patch i de yukledim hack shield tan sonra hata veriyor hep
ne yapabilirim :(
Sosyal ağlarda paylaş

ekran kartı onboard sa yapacak birşey yok
eger agp slotu varsa anakartta ekran kartı alacan bi tane eger yoksa anakartı deiştirecen fln.. Bilgisayarı hipermarketlerden falan mı aldın acaba? =) işini görmeyen bi bilgisayar almışsın[signature][hline]K.Mltn
bir de banlamasalar...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...