Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deli Oldum Artık !!!

SoulCat4

Öne çıkan mesajlar

10 dk kadar duş almaya gittim pazar kurup bıraktım bi kaç kemer +6 1m e koydum adamın birin gelmiş bana salakmısın sen yoksa tipin mi öğle gösteriyor diye bi yazı yazmış geldim okudum beynim döndü adamla konuştum kim alir onları diyo o sırada adamın biri aldi bunları adama diyorum aldılar sus kapa çeneni diye adam hala bana laga luga yapıyor ilk defa oyunda birine küfür ettim bundan pişmanım şuanda keşke kendimi tutupta küfür etmeseydim ama delirdim artık adam şimdi size bir soru ben istedigim fiyatlarda pazar kuramayacakmıyım ? bana gelip böyle densizler devamlı lafmı söyleyecek siz olsanız ne yapardınız?
server:x
ID:__ens__ adı da bu burdan biri ise utansın kendine diye adınıda yazdım.[signature][hline]BEYAZ PATİLER
Sosyal ağlarda paylaş

:D:D simdi yemiyor diosunda ben gene civciv war kafasinda abyss gm goruyorum coqunda gene merchant acmis koymus artik satinmi aldida koydu yada daha oncedenmi wardi bilmem :) ßende olsaydi cokdan kirmisdim ama neyse :D[signature][hline]Name: ::OverSouL::
clan: T®
Server : Ares
Lvl: 61
np: 6xxx
Heal / Buff
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben istediğim fiyatı yazıyorum ölesine ama pm bloclayamıyorum çünkü pazarlığa tabii :D fiyatlar ama 3-5 eiziğin gelip te aga nolur aga hiç param yok aga (en sinir olduğum laf aga ne yaaaaa) bana ver aga diyince çıldırıyoprum
saçımı başımı yolasım geliyo :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...