Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

acaunt block

Spoof

Öne çıkan mesajlar

Bi Acaunt'um war Ve Siteden Gm'lere mesaj attim bana soyledikleri sey uyelik alicaksin ve acaunun block'u acilicak ama siteden yada baska bi yerden uyelik alamiyorum premium uyelik almak icin warmi bilginiz bi site uzerinden yada bu acaunt'u nasil unblock yapdircam bilginiz warmi.Acaunt un blocklanma sebebide kredi kartindan uyelik almaya calisilmis ve kredi kartinin limiti dolmus ondan dolayi block yedi acilmadi daha 2 ay oldu nerdeyse.. Varsa bilginiz yardimlarinizi bekliyorum simdiden Tesekkurler..[signature][hline]Name: ::OverSouL::
clan: T®
Server : Ares
Lvl: 61
np: 6xxx
Heal / Buff
Sosyal ağlarda paylaş

ya guzel kardesim iyi okuyun surayi acaunt blocklu diyorum oyuna nasil gireyim ya hasda edmeyin insani allaim ya okuyun ona gore yorum yapin yada konuyu dagitmayin ya sizlemi ugrasacam .. ooooooooo bisey bilmezsiniz konu dagitrsiniz..[signature][hline]Name: ::OverSouL::
Heal / Buff
Sosyal ağlarda paylaş

bişey soyleyım gercekten okumadan yorum yapmayın arkadaslar... aynı sorun bende de var eger bilgisi olan bırısı varsa ve bizi aydınlatırsa sevnırız.. herkese hayırlı ramazanlar...[signature][hline]Nick : :UnOLaCoNoCo:
LvL : 61
Class : Kasar HooD
Clan : EsCaPe
Server : Diez
Np : 14x.xxx
Nation : Human
Sosyal ağlarda paylaş

nerden konuştuysan gm le ona sor bence block lanmış accountumla nasıl girebilirimde üyelik alabilirm de .
biraz düşündümde çaren yok sitedende alınıodu önceden ama artık siteden alamıosun[signature][hline]Server : Ares
Np : 100/0
Lvl : 50 (6. anahtar mağduru :D)
Nation : Karus
Job : Shaaman
Sosyal ağlarda paylaş

ya kac defa mesaj attim siteden ama sallayan yok. adamlar bana para odemen lazim acilmasi icin dio baska bisey demio daha fazla aciklama yapmiyorlar.Hepsinin poposu kalkmis bunlarin. Paypal dan uyelik alniyormu siteden aliniyorsa bunu bilen arkadas warmi daha detayli bilgi verebilecek olan ??[signature][hline]Name: ::OverSouL::
Heal / Buff
Sosyal ağlarda paylaş

aynen benim charda banlandı knight forumdan bi turk f.m (forum mod)den yardım istedim saolsun cevap yazdı işte önerisi
[b]"Selam kredi kartında yapacağın tek birşey var hemen banka ile temasa geç banka k2'ye parayı ödemediği yada geç ödeme yaptığı için k2'de hemen banlıyor accleri. Ödeme ekstren önemli değil sorunu hemen banka ile çöz gerekli dökümanları hazırla ve o şekilde bir mail at."[/b[signature][hline]nick:Nix_
lvl :61 blade master
clan:ExTremE
nation: El morad
server: Beramus
np:33xxx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...