Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

+8 elbise yapmak

sedron

Öne çıkan mesajlar

tamamen masumca bir arzuydu bu ama artık iş haysiyet meselesi oldu 30M para harcadım elimde bir +8 var itemleri sırasıyla 1 den 8 e çıkartıyorum bir sürü hurafe geziyo biliyosunuz ortalıkta işe yarar bişiler bilen varsa dinlemeye dünden razıyım... Parayla almak değil dupe lemek değil adam gibi kasıp kendim yapmak istiyorum amacım kolay yolu öğrenmek değil doğru yolu tanımak ilginize şimdiden teşekürler
Sosyal ağlarda paylaş

e ne güzel işte 30m harcayarak +8 yapmışsın?
bunun bi yolu yöntemi yok.
en iyi bilgi kendi bildiğin bu konuda.
istersen şöyle yapabilirsin.
low ve high level armorların upgrade yüzdeleri faklı ama, mesela ayır bi 10m.inverntory ni low level armorlarla doldur.
low level ugrade scrolllar 11k.
100 tane alsan, 1.1m.
kendince çeşitli metodlar dene.
ne bileyim ben +6 ya kada 19283 bodoz basıyorum.
bazen 14725
yani kendimce kombinasyonlar uydurdum.
oluyor veya olmuyor.
ama olmasa bile en azından kendi hatam diyorum.
bu işi bilen yok çünkü.[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: Apocalypse
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

:) aynen bende öyle yapıyorum +5 olan itemleri +6 ya basarken 10 tane +5 yapıyorum (Proconsul un +4 e getirdiği itemlerle daha kolay oluyo)
başlıyorum hepsini 7. kutuya koymaya 8 i oluyo 2 si olmuo
+7 e geçerken bilmemkaçıncı kutuya koyuyom 3 ü oluo 5i olmuo değişik yöntemler deniyorum en azından şansa bırakıyom . daha şu ana kadar 10 da 10 upgrade yapamadım. (eski ko da 12696 taktiği hariç :D)[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 78xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

JoeyRamone bizim clanda (T®) ::imhotep:: var , istersen onla konuş gercekten başarılı +8 konusunda. Trinasiz +8 yapiyor ama yapacagin seyden baya bi olmasi lazim :) +8 cıkana kadar biraz yanıyor ama üst üste +8 yaptigida oluyor. Sonuc olarak +8 i direk almaktan çok daha ucuza geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PiCaLLo_TR, 07 Ekim 2005 12:03 tarihinde demiş ki:
JoeyRamone bizim clanda (T®) ::imhotep:: var , istersen onla konuş gercekten başarılı +8 konusunda. Trinasiz +8 yapiyor ama yapacagin seyden baya bi olmasi lazim :) +8 cıkana kadar biraz yanıyor ama üst üste +8 yaptigida oluyor. Sonuc olarak +8 i direk almaktan çok daha ucuza geliyor.

:) para kasayım ona veririm bari bende şans yok
şu ana kadar bi tane +8 yaptım oda mage cotton robe int istiyo :D giyemiom normalde istememesi lazım[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 78xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...