Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GM'lerin Sizlere Cevap Verme Süreleri Nedir?

Dexteriyus

Öne çıkan mesajlar

Bundan yaklaşık 2 ay önce yani daha K.O iken premium üye olmama rağmen öldüğümde %5 kaybetmiştim ve bunu oldukça açıklayıcı bir şekilde GM'lere mail atarak belirtmiştim. Tabii mail'in başında Premium üye olduğumu yazarak. Aradan 2 ay geçti ve bana cevap yeni geldi. Gelen cevapta çok ilginç;
"Lütfen sorununuzu daha açık bir şekilde belirtin ki bizde size daha iyi yardımcı olalım".
Gerçekten çok komik ya. Bu kadar sürede oyunu şekli değişti. Ben o zaman 40'lı lvl'lardaydım şimdi 50'li lvl'lardayım adamlar bana yeni cevap veriyorlar.
Gerçi onlara da hak vermemek elde değil. Adamlara o kadar sallama mesaj atan vardır ki ama gene de madem premium olanların ve lvl'ı 50 üzeri olanların sorunlarına yardımcı olacağız diyorsunuz biraz daha özverili çalışarak bir yerlere varabilinir[signature][hline]Server: Diez1
ID: Dexteriyus-Holydexteriyus
Sosyal ağlarda paylaş

en son attiklari sabit mesaj daha aciklayici sekilde yazilmasi.Bana vardikleri cevap suresi cok dah kisaydi Premiumsuz olmama ragmen.UC hafta once attigim bir sikayete iki hafta sonra mesaj aldim ama o mesaj da sana gelen mesajin aynisiydi.Adamlar mesajlarin icine boguldugundan sabit mesaj atip shu an dewam eden sikayetleri dikkate aliyor olabilirler..
Normalde premiumlulara cevap werilme suresi bir hafta idi ama bu KE geldi ortalik allak bullak oldu yeni bir prosedurleri olushtu mu onun hakkinda bir bilgim yok acikcasi.[signature][hline]ottoman_prince
uğurlu sayım: 10061

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...