Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aradım bulamadım

erayyirik

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar ben yarım saate yakın zamandır japon serverini araştırıorum aramada 2 sayfa yazı çıktı hatta şu an indiriorum ama ne yazıkki tam olarak üye olmayı sağlıyan linki bulamadım.şu an oyun inio %8deyim üye olm linkinide verirseniz sevinirim.ne yazıkki 2 sayfanın arasında bulamadım[signature][hline]artık okullar açıldı:(
Sosyal ağlarda paylaş

USKO dan dana güzel olabileceği kanısındayım en azından orda bu kadar bug olmayabilir :D[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 76xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

ben oynamadım ama bi kaç arkadaş KE geldiği zaman aynı japko bu ya falan demişlerdi.
japko dada bu stilettolar çıkıo demişlerdi[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 76xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

ben biraz oynamısdım bi ara İng patch yuklesemde olmuyor
sadece bazı item bilgileri ve genel bilgiler gegişiyor
yaratıkların isimleri belli olmuyodu ffııffff felan yazıyor :)
Ortan yapabilmek de kolay deil dil problemi :P Moradon dropları us ke gibi ama item drop rate biraz daha yüksek galiba.Hersey cok ucuz en pahalı itemler genelde roc rol iron belt vs vs en iyi fiyat bunlarda idi en son
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada diğerleri itemler sırf keyle aynı diil diolardı kede +8 stiletto çıkarken japkoda abyssden mirage chitin falan çıkıomuş abyss kasarken.ohoo bi de chitin shell 10 m falan oluomuş :D super yafs hayatımda sahip olmadıım itemlere sahip olurum bu arada bi sorum daha var 35 kağıtları kaç para özellikle fire blast?[signature][hline]artık okullar açıldı:(
Sosyal ağlarda paylaş

ya kardeş kendi açtığın topic e bu kadar mesaj atılırmı ya.
şu ne kadar bu ne kadar diyeceğine moradana baksan daha kolay olmazmı.[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: Apocalypse
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

bende onu diyorum madem meraklısın bekle yüklenmesini.
yani fiyatlara göremi oynayacaksın orada.
stiletto düşermi diyorsun, ardından shell setim olsa ne güzel olur diyorsun, ardından fire blast soruyorsun.
bu ne ya.
tamam aramışsın bulmuşsun, bu garip konuyu uplama artık.[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: Apocalypse
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

ya anlamadın ya benim şu an tek istediim üye olmayı öğrenmek üye olmazsam nası oynicamki allah allah http://www.knightonline.jp/KO/fr_userRegist.jsp burdan nası üye olunuo onu soruorum üye olamazsam moradonu nası gezimki allh allah ya[signature][hline]artık okullar açıldı:(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...