Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray - Trabzonspor

lahoya

Öne çıkan mesajlar

şu gs ve ts birbirinden beter lafını bi türlü anlayamıyorum biri bana bi açıklasın hadi ts beter de gs ye ne olmuş kadrosunda çökme mi olmuş en kilit oyuncusu 10 ay ceza mı almış başka kilit oyuncusu nun bileği mi kırılmış bir diğeri mi sakatlanmış yani tromso ya elenmemmiz dünyanın sonu değil tersine gs bu maça inanılmaz hırslı çıkacak ve trabzonu darmadağın edecek bu kadar sölüyorum[signature][hline]Taçsız Kral METİN OKTAY
Tek Aşkıydı GALATASARAY
Senin Gibi Cimbomluyu
Unutur mu bu Taraftar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternal, 30 Eylül 2005 17:18 tarihinde demiş ki:
G.S şu şekilde bir çagrışım yaparsa yenilir.
Tromsö
Trabzonspor.
Yani insallah akıllarına gelmez.
gelirse maç Tromsö.. pardon Trabzonun..
Bu arada Trabzonspor harflerinden Tronso oluyo
Bi m olsaymış arada G.S maçı veriyomuş.

ehiheieihiheihi

pendik perişan olacağız. gibi seyler çok üretilir geç bunları 0-12?[signature][hline]İki şey sonsuzdur, insanoğlunun aptallığı ve evren. Fakat ikincisinden o kadar
emin değilim..." (einstein)
Sosyal ağlarda paylaş

2-2 diye diliyorum.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

guzel bi mac olucagını dusunuyorum.
butun avantajlar gs den yana..
saha seyirci puan ve eksik oyuncular..
gs kazanmaya daha yakın ama yinede bi surpriz olabilir..[signature][hline]-DoruK-, 21 Ağustos 2005 21:17 tarihinde demiş ki:
gayet penatıydı o be. görmedim etmedim ama penaltı olduğundan eminim

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...