Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Muhabbet Kus

vimpir

Öne çıkan mesajlar

Esinti almayan bir yere kafesini yerleştirirsin hassas olan yavru kuşu bir süre sağlığından etmessin.
Küçük kuşları ele ve insana alıştırmak ve konuşturmak daha kolaydır.
Kafese sadece yem yemeye giderler.Bence kafesinin kapısını bile kapatmana gerek yok.
Konuşturmak istiyorsan önce cicikuş gibi kelimelerle başla .Elinle başını kaşırsan parmak uçlarınla hoşuna gidecektir.Yalnız dikkat et dışarıda olduklarında bazen yere inerler ve gezinirler.Bu sırada ezilmesin minik kuşumuz :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya sorma kendini masadan asaya atiyor pat diye dusuyo:( cama yakin 1 yerde duruyor ama pimapen ruzgar gelmez pc nin yanina aliyim orasi firin gibi oluyor:), bide bi yazi okudum ayna koymak kusta stress yapabiliyormus asik filan oluyormus goruntusune ama benim bildigim butun kafeslerde var ayna? ne dersiniz[signature][hline]

[Bu mesaj vimpir tarafından 01 Ekim 2005 18:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
sanmıyorum. kesinlikle sıcak bir yere koy kuşu. rüzgar almayan bir yerde olsun. pimapenlere güvenme, biri gelir camı açık unutabilir. tehlikeye atmamak lazım :)

ayna koymanı öneririm. ben öyle birşey bilmiyorum. aynalar faydalı olabiliyor kuşlar için. karşısında bir kuş konuşur. ayrıca fazlası ilede severler.[signature][hline]| ===> orc_lord <=== | leverne vistas!|
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet|KTB için..|
Sosyal ağlarda paylaş

çok tatlı. benim de macit diye kuşum vardı 8-9 sene yaşadıktan sonra öldü yazık.[signature][hline]Biziz | Değiliz
Viktor, 30 Eylül 2005 23:20 tarihinde demiş ki:
nasıl yazdıgım bır benı ıl gıl en dırır%6 :..:**???sdf*s ıstersem us edlıkes elıb mırazay hebele hubele
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vimpir, 02 Ekim 2005 00:43 tarihinde demiş ki:
said:
metboy, 01 Ekim 2005 23:34 tarihinde demiş ki:
çok tatlı. benim de macit diye kuşum vardı 8-9 sene yaşadıktan sonra öldü yazık.
kim bilir nekadar alismistiniz

evet ya gençken (genç dediğim 4 yaş falan) çok iyi konuşmaya başlamıştı. 40 taneden fazla kelime saymıştım söylediği. bizi de çok seviyordu, cam açıkken falan hiç kaçmıyordu. eh napalım.[signature][hline]Biziz | Değiliz
twistedemo, 16 Eylül 2005 tarihinde bana demiş ki:
genk ne demek?
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
daha çok küçük. küçükken ona herşeyi alıştırabilirsin. yavaş yavaş herşeye alışacaktır. sıcak bir yere koy, eline veya omzuna alıştırmaya bak. müzik dinlemeyi veya ayna karşısında kendi kendilerine konuşmayı oldukça severler. tabi sende günde ona 10-15 kere söylemeni istediğin şeyi tekrarlarsan ileride aynı teknikle başka kelimeler öğretirsen konuşabilir :)[signature][hline]| ===> orc_lord <=== | leverne vistas!|
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet|KTB için..|
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...