Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3 gb kotalı adsl

Mavi

Öne çıkan mesajlar

Daha önce bu tarifeyi yaklaşık 3 ay kullandım tek bilgisayarda.

Şimdi evde 3 bilgisayar oldu bu tarifeye geçmeyi düşünüyorum tekrar 3 bilgisayar günde ortalama 18 saat açık kalsa ve nette dolaşsa görüntülü [web cam] chat yapsa, dosya indirmese bu kota dolar mı ?[signature][hline]
Ya ben fazlayım bu dünya da yada bu dünya sensiz fazla bana

Sosyal ağlarda paylaş

webcam ile dolabilir. Webcam dehset veri transferi yapiyor cunku. ama yok sadece 2-3 saat webcam kullanicam diosan, o zaman dolmaz.[signature][hline]Swansong for the Wish of Night
God it hurts, give a name to the pain
Our primrose path to hell is growing weed
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mavi, 04 Ekim 2005 13:52 tarihinde demiş ki:

Şimdi evde 3 bilgisayar oldu bu tarifeye geçmeyi düşünüyorum tekrar 3 bilgisayar günde ortalama 18 saat açık kalsa ve nette dolaşsa görüntülü [web cam] chat yapsa, dosya indirmese bu kota dolar mı ?
512 kotali 49milyon 5gb kotasi[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Basit bir webcam ortalama 6kb kadar bw harcıyor saniyede. O andaki görüntünün değişiminede bağlı tabi. Durgun olduğunda 2-3k da olabiliyor. Herneyse. Saniye başına 6k dersek ve 3 bilgisayar toplam 24 saat webcam açık tutsa (her birinin açık tuttukları zamanın toplamı. aynı anda açık olmayacak yani) 24 saat için yaklaşık 500mb harcarsınız kotadan. Yani 1 ay içinde en fazla 144 saat açık tutabilirsiniz o webcam'leri. Ordan burdan nasılsa ufak diye mp3 indirdiğinizi, ödevler için 3-5mb lık dosyalar çektiğinizi fln saymıyorum tabi. Birde dolaştığınız websiteleri browser her ne kadar cache tutsada boyutu az buz denemeyecek kadar bw harcamakta.

Özetle anlattığın gibiyse hiç bir şekilde yetmeyeceğine dair iddaya bile girebilirim :)[signature][hline]Image Resizer | Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Fikir Yurdu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vimpir, 04 Ekim 2005 14:06 tarihinde demiş ki:
said:
Mavi, 04 Ekim 2005 13:52 tarihinde demiş ki:

Şimdi evde 3 bilgisayar oldu bu tarifeye geçmeyi düşünüyorum tekrar 3 bilgisayar günde ortalama 18 saat açık kalsa ve nette dolaşsa görüntülü [web cam] chat yapsa, dosya indirmese bu kota dolar mı ?
512 kotali 49milyon 5gb kotasi

Bunu alacağıma 256 sınırısız alırım ona veririm 49 ;)

Zopik, sağol.
İlk ay bi deneme yapalım bakalım.[signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

ya nerden aldım su kotalı adsl yı basa bela hıc bısı ındıremıyorum dogru dusgun ayda 3 mp album ındırebılıyorum bunada sukur :D[signature][hline]Windows Kullandığınız tespit edilmiştir.
Linüx PENGUEN şimdi C: yi yok etme işlemine başlamıştır...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 04 Ekim 2005 19:03 tarihinde demiş ki:
web cam kullanıcaksan + günde 18 saat acık kalıcaksa yetmez 3 gb kotalı

o tarifeyi ben kullanıyorum, bilgisayarım hiç kapanmıyor oyun oynuyorum vs vs ama cam işi sakat:P ama soyle bişey var, upload sınırsız[signature][hline]kingpin, 08 Ağustos 2005 05:32 tarihinde demiş ki:
ben kül yutmaz eralp,yemem bunları dory hanım

Çizimlerim [Pati Albüm]
She had rainbow eyes..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dory, 05 Ekim 2005 17:33 tarihinde demiş ki:
said:
DynamicK, 04 Ekim 2005 19:03 tarihinde demiş ki:
web cam kullanıcaksan + günde 18 saat acık kalıcaksa yetmez 3 gb kotalı

o tarifeyi ben kullanıyorum, bilgisayarım hiç kapanmıyor oyun oynuyorum vs vs ama cam işi sakat:P ama soyle bişey var, upload sınırsız

Upload hiç bir işe yaramıyor ki istedikleri kadar sınırsız yapsınlar ;)[signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...