Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Olay pankartlar PFDK yolunda !!!

PZero

Öne çıkan mesajlar

said:
ReDDoG, 03 Ekim 2005 22:21 tarihinde demiş ki:
geçen bi adam
o el senin biyerine girsin diye mesaj atmıştı.O atılmıyorsa bununda atılamaması lazım.

Hepsinden önemlisi, biri "Kapa Çeneni" diye yazmıştı. O adam kendini biliyor.[signature][hline]" We're not a threat. We're salvation.
The world will have to deal with us. "
Sosyal ağlarda paylaş

ha bir de merak ediyorum Ümit Özat rakip takım teknik direktörüne sözlü saldırıda bulununca bilmem kaç maç ceza yiyor da,teknik direktöre fiili saldırıda bulunan Okan Buruk'un az olan cezası üstüne birde tahkim kurulunca indirildiginde niye böyle bir pankartla çıkmadı ki sahaya Be$ikta$?O zamanlar çok mu temizdi lig de birden mi kirlendi?

Gereksiz $eyler bunlar..[signature][hline]g3nksquad
lütfen
Sosyal ağlarda paylaş

valla bu gece yapacak baska ısım yok kı smoke bende burda eglenıyorum.Ayrıca bu bolume cıddı cok mesaj attım ama sonucta bırsey deyısmedı bende sıkıldım.Artık bu bolumu eglenceye kullanıyorum.[signature][hline]Elbet bırgun toprak olup gıdecegız.
Besıktaslı dogduk Besıktaslı olecegız.
Sosyal ağlarda paylaş

Biz de pati forumlarına takım elbiseleri giyip sadece ciddi konuşarı konuşmak için girmiyoruz ama forum ile chat arasında da dağlar kadar fark var. Bir yıla yakındır burada olan birinin pati kültürünü daha iyi bilmesini en azından bazı temel kuralları, anlayışları kavramış olmasını beklerdim. Onu diyorum sadece, yoksa hepimiz buraya eğlenmek stress atmak için giriyoruz.
:)[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

ya smoke sız akıl karı deyılsınız karnıma agrı gırdı gecen gun sızın enbuyuk bızız avrupayı astık hedohodo lerınızı okurken.Bende artık boyleyım sucmu?Mavıden gereklı uyarıyıda aldım.
Sız benım nasıl yazı yazacagıma karısamazsınız.[signature][hline]Elbet bırgun toprak olup gıdecegız.
Besıktaslı dogduk Besıktaslı olecegız.
Sosyal ağlarda paylaş

3 takim da taraftari provake edici pankartlarla ciktilar sahaya
zaten holiganlar provake olmaya hazirlar
hic sagduyulu bir davranis degil!

ayrica 3 takimin ayni bildiriyi yayinlamalari da cok cirkin
3lu ittifak olusturdular
yarin oburgun bjk ve ts nin sampiyonluk sansi kalmazsa gs ye yatmayacaklari ne malum? Bu olmasa bile soru isareti kalacak herkesin kafasinda. Nede olsa ittifak ortaklari.

3 degil 23 takim da birlesse futbolun gercegi degismeyecek.
degil federasyon, ab kayiriyo desenizde kupayi tek bir takim kazanacak.

En komigi de, son haftaya ayni puan da girip son macta 6-7 atilan maclarin unutulup, ortaklik yapilmasi![signature][hline]lost in sorrow nights! follow the energizer tav$ani
Wen of Burning Legion
gizli ninja
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wendigo, 03 Ekim 2005 22:54 tarihinde demiş ki:
3 takim da taraftari provake edici pankartlarla ciktilar sahaya
zaten holiganlar provake olmaya hazirlar
hic sagduyulu bir davranis degil!

ayrica 3 takimin ayni bildiriyi yayinlamalari da cok cirkin
3lu ittifak olusturdular
yarin oburgun bjk ve ts nin sampiyonluk sansi kalmazsa gs ye yatmayacaklari ne malum? Bu olmasa bile soru isareti kalacak herkesin kafasinda. Nede olsa ittifak ortaklari.

3 degil 23 takim da birlesse futbolun gercegi degismeyecek.
degil federasyon, ab kayiriyo desenizde kupayi tek bir takim kazanacak.

En komigi de, son haftaya ayni puan da girip son macta 6-7 atilan maclarin unutulup, ortaklik yapilmasi!

ogame mi oynuyon ne ittifaki biz sadece olaya bilimsel acıdan yaklaştık[signature][hline]**S!y@H**BéY@Z**P@T!**
EL DEĞMEMİŞ TEMİZ BİR LİG İSTİYORUZ !!!A.Q fedarasyon

www.edepom.com
www.temizmutfak.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wendigo, 03 Ekim 2005 22:54 tarihinde demiş ki:
En komigi de, son haftaya ayni puan da girip son macta 6-7 atilan maclarin unutulup, ortaklik yapilmasi!

fener hicmi 8 gol atmadi herangi bi takima? o sezon besiktasda ankaragucunu 0-6 yenmisti. herseye sike demeyin, ha ayrica o sezon yanilmiyorsam 8 averaj farkiyla kazandik sampiyonlugu. tabi isi garantiye aldiniz dicek birileri neyse..[signature][hline]fol lol the doh fol the day
Sosyal ağlarda paylaş

pankartlarda direk federasyon a elestiri var..olaya mantıklı acıdan bakarsak sole bisi diyecem..simdi bi sirkette calısıyosunuz..siz bu sirkete kotu bi elestiri yaparsanız herkesin gozu onunde ne olur?direk kovulursunuz..bence ceza verilmezse elestiriyi kabullenmis gibi bisi olur ve cok sacma olur..

ha bi de ole cok konusuldu ki konya macı niye bu kadar konusuluyo hadi anelka orda elle gol attı diyelim ki orda faul var eliyle kalecinin elini cekti direk eliyle gol atmadı..mac 2-1 oldu ee ne olacak ? oynasalardı dogru duzgun 2-1 bitseydi mac o takım 2-1 bitirebilirdi macı ole bos beles bi takım degil konya..cok amatorce davrandılar belalarını da buldular solenecek fazla bisi yok..

bosuna hakem i de bitirdiler..cok guzel mac yoneltio du o faul dısında 1 hata yaptı adamın hayatı kaydı..o gol un hic bi degeri yoktu 1-1 den 2-1 yapsa o gol ve ole bitse bende elestirirdim yazık oldu diye de 20 dk kalmıs macın bitmesine hakem bi hata yapıyor konya sokakta mac oynuyo gibi hakem e saldırıyo sank i o gol le mac kazanmısız gibi dier takımlar federasyonu elestiriyo fb e sikeci diyo yok aziz yıldırım macı almıs falan komik olaylar oldu..silelim o golu sonuc ne olacak 3-2 fb macı alıyo?sonucta her sekilde almısız macı daha otesi var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

@passanger: Ben senin nasıl yazacağına karışmıyorum, seni eğitmek gibi bir misyon da edinmedim. Sadece burasının chat değil de forum olduğunu hatırlatmak istedim ki bu benim en doğal hakkım. Umarım türkçe öğretmenin de sana karışmaz da hayatın boyunca "deyil" yazarsın.

Konuyla ilgili ve son olarak PFDK'nın yaptığı hareket doğru, tam tarihini hatırlamıyorum ama Fenerbahçe'nin Federasyon'u eleştiren bir pankartı tribünlerden indirilmeden maçı başlatmamıştı hakem. Bu iş ise organize şekilde taraftarı federasyona karşı kışkırtmaktır. Yarın öbür gün Fenerbahçe "Alayınız gelsin" veya "üçübiryerdeler" gibi pankartlarla çıkarsa yada bir kaç kulüp bir araya gelip "allah müstahakınızı versin şeeerrrrreeffsiizzz federasyon" gibi bir pankartla çıkmaması için verilen bir karar. Ayrıca bu pankartlarla ilgili bir yönetmelik veya disiplin talimatı mutlaka vardır. Gereken neyse yapılır. Sonra tekrar 3 statta Aziz Yıldırıma küfredilir, yönetim destekli tribün pankartları açılır, Fener şampiyon olur, yine aziz Yıldırım'a küfredilir. Beşiktaş 124124 tane Fenerbahçe sağ beki alır Galatasaray önce Ronaldo'yu alacağını açıklayıp adını ilk kez duyduğumuz yıldızları ülkeye getirir. Sonra Fener yine şampiyon olur... bu da böyle gider.[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

Bütün takımlar çıkışlar yaşar. Siz de en fazla 2 sezon daha şampiyon olabilirsiniz. O kadar da abartma yani. FB şampiyon olur, FB şampiyon olur, FB şampiyon olur...[signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Renksiz Pati, Tarafsız Pati
Her Şey Paticik İçin...
Sosyal ağlarda paylaş

Rakip sayılacak Beşiktaş'ın ve Galatasaray'ın sürekli aşşağıya doğru ivmelenmesi, Fenerbahçe'nin de sürekli yukarıya çıkması beni bu sonuca itiyor. Ayrıca bu konuda tartıştığımız üç takımın Fenerbahçe'ye karşı ortak hareket etmesi de savımı güçlendiriyor.[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...