Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aresde meteor atan SHIGSY

ChALLeNgE

Öne çıkan mesajlar

70 lvl paper eğer 1000 damage verıyosa bu oyunu oynamayalım şu an 62 lvl paper ( ben ) nova ıle warıora bıle en az 850 900 damage vuruyorum assasien ve mage lere bu dahada artıyo 70 lvl nova ile en az 1500 2000 vurmuyosa bosa kasmayayım bari.Bi yanlış olmasın....[signature][hline]6x paper mage
np 32xxx
clan :chete
server :cypher
Sosyal ağlarda paylaş

angelusy evet kardeş bende onu savunuyorum ama bazı arkadaşlar onun hala lvl 70 olduğunu söylüyorlar ne çıkarları var anlamış değilimm adamın hile yaptığıı ortada[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Nation : Karus
LeveL : 6x
Clan : ReactioN
Server : Ares
Class : Elemental Lord
Satılık complete robe+6
Sosyal ağlarda paylaş

az önce bi arkadaşım aynı şahısın bugün 3 nova atmaya başladığınıı söledii bu kadarda olmaz dediim artık adam aşmışya meteor yetmiyormuş gibi bide 3 nova atıyoo tam bi noooooooooooobbbb[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Satılık complete robe+6
Sosyal ağlarda paylaş

ares server ında hıc oynamadıgım ıcın bılemem ama bu adamın seekıng actıgı bır anı gören varmı yada dostu ? 3 nova sallıyosa ki ispatlansın zaten durum ortada oyunun suyu cıkar meteor şifreleride ortada dolasıyosa .... meteor la breth e gır yada pıana ya salla 1 tane kaç kişi alırsın ... düşünmek bıle ıstemıyorum[signature][hline]6x paper mage
np 32xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ChALLeNgE, 03 Ekim 2005 17:27 tarihinde demiş ki:
az önce bi arkadaşım aynı şahısın bugün 3 nova atmaya başladığınıı söledii bu kadarda olmaz dediim artık adam aşmışya meteor yetmiyormuş gibi bide 3 nova atıyoo tam bi noooooooooooobbbb

bu arada bişey daha söyleyim dün bende bi cz yaptımda o ne karuslarda az değil yani Zatonilmemne_TR üç novayı sallıo
bide el morad lardan susamuru diye biri oda üçünü kullanıo şikayet etmek lazım hepsini
ama shigsy zannedersem 70 lvl çünkü en son gördüğümde 68 di kasmış olabilir yinede şikayet etmekte fayda var ss çekip ko forumlarına yolla bence çünkü ben bi kaç kişi şikayet edicem[signature][hline]Server : Ares
Np : 100/0
Lvl : 23 (60 a az kaldı:D)
Job : Shaaman
Sosyal ağlarda paylaş

Shigys Level 70 Pet mage ve elinde Elixir +8 yada +9 var... 1000 vurmasıda normal... Ben paper ve 65 Levelim Shelli warriorlara 700-800 civarı vuruyorum... 70 Level birisi asla bug yada cheat kullanmaz (bir dayanagı yoksa eger GM gibi)...[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 65
Clan: w00tabulous
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşın teki de demiş ki,lvl 70 meteor büyüsüyle 1000 vuruyosa ben hiç 70 olmiim...
2000 mi vuracaktı yani???
Kim duracak magelerin önünde o zaman???

Hem menzilli vuracaksın...
Hem bir tek hedef diil,tüm alanı hedefliceksin...
Gatele takır takır kaçabileceksin...
Toplu KS yapıcaksın...

Bi de üstüne aaaaaaa 70 te ne kadar az vuruyomuş,hiç kasmıyalım diceksin...Pes...

Şu anda bile zaten suyu çıkmıştır Ares CZ nin yığınla 65+ human mage var ve resmen orc base her dem kuşatma altında...2000 vurun tam olsun,kimse oynamasın oyunu...

Lvl 70 warriorlar da var,o denli güçlüler mi sanki,ölümsüzler mi???Alakası yok...
Sosyal ağlarda paylaş

dandanakan dostum ;
amma sıkıntı yapmıssın yazdıgımı ben su an da bazı mage lere 1000 damage vuruyorum .söylemek ıstedıgım bu 70 olabılmek ıcın günlerce kasacan hala aynı damage ı verecen sence ?[signature][hline]6x paper mage
np 32xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dandanakan, 03 Ekim 2005 18:43 tarihinde demiş ki:
Arkadaşın teki de demiş ki,lvl 70 meteor büyüsüyle 1000 vuruyosa ben hiç 70 olmiim...
2000 mi vuracaktı yani???
Kim duracak magelerin önünde o zaman???

Hem menzilli vuracaksın...
Hem bir tek hedef diil,tüm alanı hedefliceksin...
Gatele takır takır kaçabileceksin...
Toplu KS yapıcaksın...

Bi de üstüne aaaaaaa 70 te ne kadar az vuruyomuş,hiç kasmıyalım diceksin...Pes...

Şu anda bile zaten suyu çıkmıştır Ares CZ nin yığınla 65+ human mage var ve resmen orc base her dem kuşatma altında...2000 vurun tam olsun,kimse oynamasın oyunu...

Lvl 70 warriorlar da var,o denli güçlüler mi sanki,ölümsüzler mi???Alakası yok...

bu kuşatma olayına katılıyorum orclar iyi die orc oldum baseden çıkamıyom:([signature][hline]ben holigun :D
Sosyal ağlarda paylaş

Yani nasil siz sonunuzda tr eklentisi tashiyip f..k u. m.ther f.ck.r seklinde cumleler sarfettiginizde sizi yabanci bir memleketten sanmiolarsa siz de onlari sanmasaniz :)
aslinda ilginc gelior yabanci birinin turkce konushmasi yakinda bunun kuyrugu taa NYchris adanaliymisha kadar gider.
Bu arada konu resmen shigsy i karalama kampanyasi gibi cikmish. Level 70 mi diye sorup da noob ezik bug abuser seklinde asilsiz yakishtirmalara kadar gidilmis.Bir arkadasi iki nowa kullanior o niye kullanmior olmush sonrasinda aa uc nova mi kullanior vs.. vs..
SS varsa atin bu insan boyle yapior bana bu kadar vurdu diyerek bit yeniklerini alti bosh sekilde aramayin. Ayrica level 70 olup da biri 1500 wuruken digerinin 2000 wuruor olmasi neden bu kadar garipseniyor anlamiorum. Item farkindan dolayi ortaya cikabilecek damage farkidir bu. Itemlarin bir kac seviye yukarida olmasi ya da uniqe olmasi emin olun cok seyi degistiriyor.[signature][hline]ottoman_prince
uğurlu sayım: 10061

Sosyal ağlarda paylaş

adam meteor haricinde 3 nova atıyomuşş arkadaş söyledi hehehe bırakın ya allah aşkına bunları kendiniizi kandırmayın ben 60 paperim hurricane sana 800 civarı vuruyotum ki itemlerimde tam değil itemlerim tam olunca bilemem artık ama bu işleri geçin adam göz göre göre skill bug kullanıyo[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Satılık complete robe+6
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben paperım bana şu kadar vuruyor, shelli warriorlara bu kadar vuruyorum olayı ne saçmalık? Büyüler için defence farketmez ki isterse 100 isterse 1000 defansı olsun bi mage abi adama resistine göre damage vurur.[signature][hline]Dupe anlattım mesaj atma yetkimi almışlar elimden :)Justgivemeurnp seni anlıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...