Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FIFA Under-17 World Championship

ze-NoN

Öne çıkan mesajlar

Abileri dünya şampiyonasına gitmekte zorlansada küçükler Dünya şampiyonasına Avrupa şampiyonu olarak gittiler . Eurosport ta izledim tüm maçlarını cidden çok da güzel oynadılar. Şimdi Dünya Şampiyonasındalar .Aslında dün başladı şampiyona ama maçlar PERU da olduğu için Türkiye saati ile gece geç vakitlere denk geldi.

İlk maçı yeni yıldızımız Borussia Dortmund lu Nuri Şahin in 84 te Avustralya ya attığı golle kazanmışız. Darısı diğer maçlara diyorum.

Bi kez daha helal olsun[signature][hline]Biliyorum ki ben tatlı bir sevgiyi, küçük bir sevinci tattığım anlar dışında hiç bir şeye sahip değilim. Faust-Goethe
Sosyal ağlarda paylaş

Semih mi attı ?? Abi official site de Nuri yazıyo. Ayrıca bildiğim kadarıyla kadro da Semih adlı bi oyuncu yok.

Bişiy sorucam nerde izledin maçı??[signature][hline]Biliyorum ki ben tatlı bir sevgiyi, küçük bir sevinci tattığım anlar dışında hiç bir şeye sahip değilim. Faust-Goethe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ReDDoG, 17 Eylül 2005 17:48 tarihinde demiş ki:
haaa doru dün sahin yazıodu tvde bnm aklımda semih die kalmış:D.eurosport da izledim.

ahuaue :D
güzel :P[signature][hline][b]-Çuvala konulan her öLüydü günüme zehri zerkeden ve yuvası yıkıLan her virandı parasaL harbe itiLen,Zoraki savaşa aLınanlardı okuLu terkedenLer ve ELİ BIÇAKLI HER BEBEYDİ KABUSUMDA RAKSEDENLER..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 17 Eylül 2005 22:47 tarihinde demiş ki:
semin 21 yaşında ya nası atsın? =P
17 yaşaltındada semih var mı yoksa? eheh

fenerli semih deil bu başka semih.[signature][hline]Nukem_Verite, 09 Eylül 2005 13:45 tarihinde demiş ki:
ya 1 kişiye salak denir
2 kişiye salak denirde
30.000 kişiye salak demek nasıl bi salaklıktır ya?

http://www.fenerasyon.com/
Sosyal ağlarda paylaş

bu gece 02.15 te ilk macta Meksika ya 2-0 yenilen Uruguay ile
oynuyoruz. Yenersek çeyrek final büyük ölçüde garanti.
Maç eurosport ta......[signature][hline]Biliyorum ki ben tatlı bir sevgiyi, küçük bir sevinci tattığım anlar dışında hiç bir şeye sahip değilim. Faust-Goethe
Sosyal ağlarda paylaş

Şuna eminim .. Bundan bi 5 yıl 10 Yıl sonrası Türkiye çok daha üstlerde olacak .. A Milli Takım kadrosu zaten oldukça Genç ..

Volkan - Emre - Nihat - Tuncay - Serkan - Serhat - Önder - Deniz - Necati - Hamit - Halil vb vb

Kısacası Geleceğimiz parlak[signature][hline]Eu Gamers OrionUO..
www.orionuo.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TRA_GS, 20 Eylül 2005 13:30 tarihinde demiş ki:
hep öle dioruz ama sonra bu gneçler kayboluyo bi ara ümit milliler süperdi en başta berkant hepsi gitti bunlar kaybolmasa bari
Fakat şöyle bi durum vardı onların durumunda ..

Efsaneleşmiş bir Galatasaray kadrosu vardı .. ve Hiç bir Türk bunların kesilmesinden yana değildi ..

Şu an Ciddi bir Kadro Zenginliği var .. Iyi olan seçilir mantığı ..

Fakat Hala Hakan Şükür neden seçilir o ayrı konu[signature][hline]Eu Gamers OrionUO..
www.orionuo.com
Sosyal ağlarda paylaş

evet eurosport mac yerine reklam gösterimi yapmış
yazık
Başka bir takım olsa kesin gösterirlerdi herhal
Gollerimiz Deniz Yılmaz, Özgürcan Özcan ve Tevfik Köse den gelmiş
Çeyrek final hayırlı uğurlu olsun[signature][hline]Biliyorum ki ben tatlı bir sevgiyi, küçük bir sevinci tattığım anlar dışında hiç bir şeye sahip değilim. Faust-Goethe
Sosyal ağlarda paylaş

bu gece Meksika ile oynuyoruz galiba. Grupta ilk sırayı almamız için yenmemiz şart çünkü onların averajı bizden iyi.
iyi şanslar diliyorum[signature][hline]Biliyorum ki ben tatlı bir sevgiyi, küçük bir sevinci tattığım anlar dışında hiç bir şeye sahip değilim. Faust-Goethe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...