Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeter be!!! Bu kafayla!!!

Necro

Öne çıkan mesajlar

allahım ya türk türke hakaret edio birbirleriyle övünceklerine birbirlerine ks küfür hatta birbirlerini soyuyolar varmı bole şey ya allahım ya bırakın şu oyunu ya ders çalışın okumaya bakın ben önceden günde en az 10 saat oynardım şimdi yavaş yavaş düşürmeye başladım en fazla artık 5 saat oynuyorum o bile fazla bu oyun için okuldan kaçtım dio adam bide övünüo lan a.k bole oyunun
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Necro, 02 Ekim 2005 18:43 tarihinde demiş ki:
Yahu ne gerizaklılar var ya bu kdarmı mantıksız salak herifler olurmu ya
geliyorlar spot a partyy varken ks yapmaya başlıorlar
gidin diyorum insanca ana bacı başlıyorlar allah belasını versin böyle türklerin
adamlar ne ks si diyo spot tek sizin mi biz kasmyalaım diyor zihniyet e bakın!!1

Mal herifler yeter ya bunu yapanlar puma,vision,fenerbahce clanıdır a3 apos allahım ana avrat sayıyo kalvye delikanları elim ayağım titiriyor sinirden ya!!

Şöle başlasam iyi olucak sanırım. kimseyle kavga etmek, ağız dalaşına girmek gibi bi niyetim yok. sadece bi kaç hatayı düzeltmek istiyorum. Puma clanı disband edildi. artık böle bi clan yok. senin bu msjı attığın tarihde de yoktu. ondan 1 hafta öncesine kadar da yoktu.
+ fenerbahce clanı exp kasmak için oldukça az party kurar. kurdukları partilerde kimseyi rahatsiz etmeyecek şekilde eslantda yahut czde yapılır. Ancak clana yeni alınan üyelerden ks yapan olmussa isimlerinin clan leaderine bildirilmesi durumunda clandan atılcakları kesindir. Çünkü clan kuralı -hatta oyun kuralı- gereği ks yapanlara göz yummuyorlar.
+ hangi clandan olursa olsun. hangi ırkdan,renkden olursa olsun pislik yapmak isteyen adam her yerde pisliğini yapıyo. Ks olsun, priesta trade atmak olsun, ne olursa.. çünkü bazılarının oyun anlayışı bundan öteye geçemio.
+ türklük davasına gelince; 2 gün öncesine kadar ben de bütün ks yapanların türk olduğunu ya da olabileceğini düşünüodum. ancak "insomnia" nın alt clanından bir yabancı arkadaş da yaklaşık 1 saat boyunca başka bir party kurarak ks çalışmalarında bulundu. hem de yaklaşık 5 saattir aynı yerde apos dönen bir partye.. sonunda herkes bırakmak zorunda kaldı. bütün bu dediklerim de üstteki maddeyle ilgili.. (pislik yapan her yerde pislik yapıyo)
+ her yerde kötü, hileli oynıyan adamlar olduğu kadar iyi oynuyan insanlar da var. bir clanı kötülemeyi bu yüsden yanlış buluyorum.[signature][hline]Nedir, Ne deildir?
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahce :P Noob Clan masterıda tanıyorum.

Tam__tam ve sert cocuk sayesinde item yaptı tabiki dupe ama eline chitin bow almıs ama Worm Kesemez bunu soyleyim bu kadar noob clan.

Clanda saglam adam varsa PWP yapalım derim ortaya iddaa koyucaz :)

[Bu mesaj NewCastle tarafından 03 Ekim 2005 21:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya abi siz bırakın ben dün bir partiye girdim apos partisi lr ci dc oldu gelene kadar başka bi mage aldi bizimkide gelince ötekini attı bi baktım healarda çıktı mage ile leader kapışmaya başladı neyse herif aklı başındamışta leader devam etti oyun sonra bi baktım bizim partide bi eziq vardı ana bu sefer onlar kapışmaya başladı inanmazsınız tam 3 saat boyunca küfür ettiler bir birlerine tam film oldu parti gülmekten öldü orda olacaktınız exp falan kasmayı bırakıp adamların yazdıklarını okursunuz bırakın küfür bile etmesini bilmiyolar kesin 15 yaş alti ikiside kendilerine saygıları yok bide analarını kattılar işe . :) :) :) :) :) :) :)[signature][hline]BEYAZ PATİLER
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...