Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nasıl Olur ?

lupin

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar lvlım 55 %90 ım. 56 olmaya az kaldı . 90 hp ve diğerleri dex e .

itemlerim.

2 tane +7 mirage.
+7 chitin set
2 kekuri
+9 dex takı.

şimdi aynı ama herşeyimiz aynı. item vs lvl vs uniqeler. ama adam gidiyor tak tak tek basına durmadan adam kesiyor. ve çok güclü humanları. eee benb gidiyorum diorm adama kac vurdun 1800 ... harbide bi yanına gidior canı yaralanıor humaanın ... ben gidiyorum en ii vurusum 900 ?? nasıl oluyor bu ??[signature][hline]Name: Akurah
Nation: Hunter/Karus
Job: Paper Rogue/Archery
Level: 54
Clan: Supernova
Server: Diez
Np:5xx

Sosyal ağlarda paylaş

off ya bide bişi sorcm +7 mirage ile +7 shard arasındaki attack farkı kactır ? yani attagım 832 su nad .... 2 tane mieage yerine 2 shardım olsa (+7) kac olurdu ??[signature][hline]Name: Akurah
Nation: Hunter/Karus
Job: Paper Rogue/Archery
Level: 54
Clan: Supernova
Server: Diez
Np:5xx

Sosyal ağlarda paylaş

sorunun cvbı bilmiom hiç rogue oynamadım ama, lupin sen paper magedin, nooldu ne zaman sattın char.ı da yenisini aldın?
onu bırak, 20 gün evvel aalıodun, okullar açılıo ko oynayamıcam die, veda msjları atmıştın?
neyse, rogue da başarılar[signature][hline]name : Yakman
class : priest
lvl : 53
clan : none
server: Beramus
Sosyal ağlarda paylaş

o attack powerla iyi bile vurmussun .kesinlikle 60 olman lazim . yuzde 20 ap direk master dan gelcek .bide 5 lvlin dex i eklencek buna 15 dex .attacgin 1000 den assa olmicak.

bide kime ne zaman vurmus oda onemli az.bende 25 dd yokken ve malice yemisken saglam bi assasin 2000 cakti.
daha 1000 in ustunu hic gormemistim

[Bu mesaj dominik tarafından 02 Ekim 2005 20:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bak canim evladim o adamdaki itemler takialar ne sen biliyomusun??adam belki full uniq +1 +2 +3 vs. takiyordur ? armoru +8 dir weaponlari +8 +9 dur masteri vardir??.sen git bi master ol 1200 atackin falan olacak sonra daha iyi takialar ve silahlarla 14xx küsür ap yaparsin onlarda rahat adam kesersin.
Sosyal ağlarda paylaş

dostum bende +7 shard +7 shell +7 chıtın set pp +9 takı set var ve wolf lu attackım 1440 cıvarı sende 61 ol ve boyle takıların ve elbıselerın olsun sende saglam olursun master olmadan shard takmıssın fark etmez master cok onemlı onun ıcın hıc bı sey ı kafana takma ılerde cok saglam olacaksın :P[signature][hline]Nick : :UnOLaCoNoCo:
LvL : 61
Class : Kasar HooD
Clan : EsCaPe
Server : Diez
Np : 14x.xxx
Nation : Human
Sosyal ağlarda paylaş

ulan lvl 60 ız hala o kadar itemımız yok töbe estafurullah yarabbimel şeytanül racim

bu arada arkının 1800 vurması imkansız en azından söyledigin üzere iyi oyunculara. belki damagelarının toplamı o kadardır onuda bilemicem. +7 shardın apsi 92 +7 mirageın apsi 87 yanılmıyorsam. dual olarak hesaplarsan aralarında ortalama 7.5 ap fark var senin levelında total apye ne kadar etkisi olur onu bilemiyorum.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

1800 vurması mumkun tabı yanında battle prıest varsa yanı de buffer malice atması yeter kesın o kısının 1800 vurduguna bırısı malice atmıstır baska turlu vurması ımkansız tabı karsısında kı lvl 60 master bırısıyse ezıge 5000 damage da verırsın onemlı olan masterı kesmek :D saglam bırını kesmek yanı :P[signature][hline]Nick : :UnOLaCoNoCo:
LvL : 61
Class : Kasar HooD
Clan : EsCaPe
Server : Diez
Np : 14x.xxx
Nation : Human
Sosyal ağlarda paylaş

herşeyimiz aynı diyorsun... ozman Ap nizde 800 küsür falan 2 nizinde. ve biriniz gidip 1800 (güçlü adamlara=)) biriniz gidip 800 çakıryorsunuz. lvl 55 olan biri 1800 ü biraz yavaş çaksın... Koy buraya ss yi inanim yada bi mantık yürütmeye çalışim..[signature][hline] Nick: Jayna
Lvl: 61
Clan: Nothing

Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 03 Ekim 2005 03:01 tarihinde demiş ki:
ulan lvl 60 ız hala o kadar itemımız yok töbe estafurullah yarabbimel şeytanül racim

bu arada arkının 1800 vurması imkansız en azından söyledigin üzere iyi oyunculara. belki damagelarının toplamı o kadardır onuda bilemicem. +7 shardın apsi 92 +7 mirageın apsi 87 yanılmıyorsam. dual olarak hesaplarsan aralarında ortalama 7.5 ap fark var senin levelında total apye ne kadar etkisi olur onu bilemiyorum.

1. olarak +7 shard 90 attack

2. lvl 60 da master olunca wolf verdiginizde 200 ap gelior belesten ap gelior yane.
3. (arkadasa lafım) lvl 55 56 da cz ne isin var.[signature][hline]vampire oyunu:
vampirler artık çözüm yolu bulamaz ve içlerinden biri derki:
-sabah ola hayır ola

taze pc bir mage'dir ve dar bir bacadan gececektir:

dm: baca cok dar, sigmiyorsun
buyucu: invisible olup tekrar deniyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...