Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patlak oyun KO

Illusion

Öne çıkan mesajlar

Yanlıs forum kullanıcısı ıle acılmıs bı topıc ozur dılerım buradan yazmak ıstıyorum topıc ıcerıgını ;

Evet arkadaşlar bu topici acmaktaki amacım kesinlikle KO yu kotulemek aşağılamak degildir.. Bence ko gayet güzel bir oyun lvl 50 char kastım oyun begenımı aldı ancak.. son günlerde yapılan skill bugu.. para dupesı... vs.. vs.. ankaradan olan arkadaşlar belki duymuşlardır kızılayda rtk cafe diye bir yer var Gold Bar = 5 YTL ye satılıor adamlar aşmış artık sadece para basıolar kafanızı yormayın ıstedıgınız serverda ayarlarlar parayı.. Sonra bakıorsunuz adam ıyı guzel assasın yarın bı bakıorsunuz sıze shadow hunter cakıo cz de buda guzel.. sonuc olarak burada kendılerı kasan arkadaşlarımda var.. tabı gm player ılıskısıne degınmıyecegım duyumlar var ama nereye kadar tartısılır.. Ben ko da char kasmak ıstıyorum ama kasarsamda bı yandan kendımı kerız yerıne koyuyorum.. neyse bence bu oyun patladı artık naparlar bilinmez[signature][hline] Forever Armada Higlander Armada
Forever Cursed Curse Cursed
Forever Forever Forever !
O ŞİMDİ ASKER [ Gendarme ]
Sosyal ağlarda paylaş

siz böle cafe adı gibi insanların rahat ulaşabilceği kapıları açarsanız imam cemaat ilişkisi kaçınılmaz olur..
Bakma sen burdaki temiz toplum temiz ko ayaklarına, varsa yoksa 10 kişi arkasındadır bu lafların[signature][hline]Server:Beramus
Nick:joaquinn
Class:AssassiN
LvL:61
Clan:Weiwuer
NP:103xxx
Sosyal ağlarda paylaş

Birakin bu oyunu GM Turkiye'nin cesitli illerinde bazi cafelere bayilik verio adam : 100m Exp Scrool,%100 +8,+9 Scrool Gold Bar vb. itemler satio Dolar üzerinden aldigi paradan komisyon alip GM in hesabina para yatirio...Bu kadar boku cikan bi oyun daha yoktur herhalde[signature][hline]Nick :PartyCrasher
Server: Beramus
Race :Karus
Job : Assassin / Shadow Vain
lvl : 6x
Clan : RedAlert
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Beverly, 02 Ekim 2005 00:34 tarihinde demiş ki:
siz böle cafe adı gibi insanların rahat ulaşabilceği kapıları açarsanız imam cemaat ilişkisi kaçınılmaz olur..
Bakma sen burdaki temiz toplum temiz ko ayaklarına, varsa yoksa 10 kişi arkasındadır bu lafların

Senin ve klanın bu lafların arkasında olmadığınız kesin. Bir siz bir Moonstar içine ediyorsunuz serverın. (karus tarafında)

10 kişi arasındayım ne mutlu bana 0 dupe ile 100k np ye 2k kaldı :) Millet +3 rom, roc, rol kullanırken biz hala silver ring ile adam kesiyoruz. Parasızlıktan değil yanlış anlamayın Moradondan 1 çöp almadığım için.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:96xxx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...