Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mirage +8 ve dahası....(K.E Sux)

Diablo_Angel

Öne çıkan mesajlar

dün gece arkadaşlarla sabahlıyoduk yanımızda ufaklık var cypherda oynuyo lvl 40 mı ne bi charı var bi adamla tanışmış adını vermek istemiyorum adamla arada bir muhabbet falan ediyodu dün gece işte adamdan chitin alıcam param yok fazla varsa verebilirmisin dedi ve adam ona moradona gitmesini söyledi birini göndericem o sana yardımcı olucak dedi çocuk moradona gitti 5 dakka sonra pm geldi yardımcı olucagım kişi senmisin diye oda evet dedi trade attılar 600 milyon para verdiler çocuga bu yeterlimi yeterli deilse daha fazla verebilirm dedi adam çocuk assasinim var mirage alıcaktım varmı dedi yine trade ve trade de gördügüm şey +8/80 poison mirage bedava veriyolar bunları yanımda şu an bunlar vardı başka bişiye ihtiyacın olursa söylersin falan dediler ya benim ögrenmek istedigim şey diez ares beramus deilde cypherda bu kadar çok parayı ve pahalı itemleri nasıl yapıp bedava dagıtabiliyorlar tezgahlarda birsürü dupe itemler doldu bu oyun gittikçe batmak üzere biz sabah akşam demeyip para kasıyoruz ama onlar kadar para yapamıyoruz cypherda şu an tezgahlarda olan itemlerin %80 i dupe bunu herkez söylemeye başladı sadece bu anlattıklarıma cevap almak istiyorum bu kadar çok dupe yapıldıgı halde neden buna hala bir çözüm bulunamadı ya bu oyunda hiç mi gm yok nasıl iştir anlamadım!!!

(biz sabah akşam para kasalım adamlar 2 dupe yapsınlar köşeyi dönsünler bu itemleri veren adamda +8 raptor +8 full shell vs. vs. var ve adam banlanmadı hiç bir itemi silinmedi dupe oldugu halde... ) bunlara cevap verebilicek olan varmı ?[signature][hline]Server: Diez------ Server:Ares
ID: Diablo_Angel------iD: : DarKVaNe :
Nation: Karus-----Nation: Karus
Lvl: 6x-----Lvl: 5x
np:6xxx-----Np 15xx
Clan:InTouChaBl3-----Clan: fatal1ty
Sosyal ağlarda paylaş

said:
maelstrom, 02 Ekim 2005 09:40 tarihinde demiş ki:
buna nasıl cevap verebiliriz ki?

neyse ya sabah sabah bu olaya kafam bozuldu sadece anlatmak istedim ben sabaha kadar para kasıyorum 2 günde anca 100 150 m para yapıyorum adamlar 1 günde 20 30 gb para kazanıyorlar (duperlar) ve yapanları deil dupe item satın alanları banlıyorlar :S ne diim artık sadece görüşümü bildirdim[signature][hline]Server: Diez------ Server:Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Diablo_Angel, 02 Ekim 2005 09:49 tarihinde demiş ki:
said:

dupe item satın alanları banlıyorlar :S

şimdi senin o 40lvl mi ne arkadaşın tradeden aldı diye banlanmıcak mı yani :D[signature][hline]zoru herkes basarir, imkansızı ben :D ScsBg
Sosyal ağlarda paylaş

said:
maelstrom, 02 Ekim 2005 09:51 tarihinde demiş ki:
said:
Diablo_Angel, 02 Ekim 2005 09:49 tarihinde demiş ki:
said:

dupe item satın alanları banlıyorlar :S

şimdi senin o 40lvl mi ne arkadaşın tradeden aldı diye banlanmıcak mı yani :D

hayır beni yanlış anladın arkadaşlarımın tezgahtan aldıkları itemler yüzünden yarısı banlandı neden (dupe item oldugu için)
dupe yapanların çok azı banlanıyo ama o itemleri satın alanların çogu banlanıyo sadece bunu belirtmek istedim

not:(trade den almakta dahil buna :) )[signature][hline]Server: Diez------ Server:Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...