Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Konya-Fenerbahçe

Rush

Öne çıkan mesajlar

Elle gol atıp bununla övünecek kadar zavallısınız işte. Yazık. İçinizden 1 tane tarafsız insan çıkmaz mı? Konya'nın nasıl ekmeğiyle oynadınız? Yan hakemin hayatı bitti sayenizde be. Kına yakın bi tarafınıza.

edit//ryan şimdi gördüm mesajını 1 tane çıkmış gerçek taraftar.

[Bu mesaj toggie tarafından 01 Ekim 2005 22:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jazzyjam, 01 Ekim 2005 22:00 tarihinde demiş ki:
okumadan yazıorum bunları çünkü yazılacakları biliyorum.

anelka eliyle atmadı sadece kaleciye faul diyebilirsiniz ama o orta gelene kadar konyasporlu futbolcunun eli vardı.

sonrasında anelkanın net penaltısını vermedi bu da ayrı bi konu. ilk yarıda da konyanın net ofsaytını kesmemişti.

ve son olarak o hatalı diyebileceğiniz (ama olmadığı takdirde konyalının eline çarptığını görmeniz gereken) pozisyon sezon başından beri fener lehine verilen tek hatalı karar. yoksa fenerin neler çektiğini biliyoruz bu federasyondan.

bu ağlamalarla ya küme düşmeme mücadelesi verirsiniz ya da trömsöya tatile gidersiniz.

utanacak bişey yok buna konuş BUNA!!![signature][hline]Anelka futbolu bıraksın; yoksa biz insanlığı bırakıcaz..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ryan, 01 Ekim 2005 22:02 tarihinde demiş ki:
bir fenerbahceli olarak; kesinlikle macı haketmedik.
konyaspor gayet güzel oynadı, aykut kocaman gerçekten çok iyi bir antrenör.
fenerbahce çok kötü oynadı ama hakemin yaptığı inanılmaz hata yüzünden ilk golü bulduk, ardından konyaspor demoralize oldu ve arkası geldi..
böyle hakem hataları insanı futboldan soğutuyor, gerçekten sevinemedim bu galibiyete.. yazık, konyaspor'un o kadar emeklerine yazık..
türkiyede hakemlik bir haftasonu hobisi olarak devam ederse daha çok hakem hatası olur. hakemlik meslek haline getirilmeli kesinlikle, hakemler ona göre çalışmalı, ona göre maçlara hazırlanmalı ki böyle hatalar yapılmasın..

Al işte bu post susturdu beni...[signature][hline]In solitude I wander...
Art Photos [=0=]
Art Photos [latest]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
toggie, 01 Ekim 2005 22:04 tarihinde demiş ki:
Elle gol atıp bununla övünecek kadar zavallısınız işte. Yazık. İçinizden 1 tane tarafsız insan çıkmaz mı? Konya'nın nasıl ekmeğiyle oynadınız? Yan hakemin hayatı bitti sayenizde be. Kına yakın bi tarafınıza.

Zavallı arakdasım. Elle gol atılmadı. Kaleciye foul var !!![signature][hline] Istanbul Fotograf ve Sinema Amatorler Dernegi-Magnum Photos[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ferrero, 01 Ekim 2005 22:02 tarihinde demiş ki:
Dikkat way istihbarat güçlerinde, her türlü olayı biliyor..!

bunları ben degil futbol u bilen herkes biliyo..futbol sadece o gol attı b@b nasıl yenildiniz 3hu bilmemne gitsin mi ne olacak hedenin hali? degil..bunları ogren ilk sonra konus ok?
Sosyal ağlarda paylaş

ya ferrero bu kadar kucuk dusmekten bu kadar amacsızca konusmaktan bıkmadın mı?
macı izlemedigin futboldan anlamadıgın burayada post kasmak icin geldigin cok acık..
hadi guzelim sen cektigin enfes fotolarınla birlikte gorsel sanatlara..burası senin kapasiteni asıyor..
yazık sana..

@wendigo
istedigin kadar konus bir insanın kapasitesi neyse ondan fazlasını yukleyemezsin..

edit:anelkanın golu cok acık faul fakat fenerin cok net bir penaltısı verilmedi
[signature][hline]-DoruK-, 21 Ağustos 2005 21:17 tarihinde demiş ki:
gayet penatıydı o be. görmedim etmedim ama penaltı olduğundan eminim

[Bu mesaj wook tarafından 01 Ekim 2005 22:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jazzyjam, 01 Ekim 2005 22:00 tarihinde demiş ki:
ve son olarak o hatalı diyebileceğiniz (ama olmadığı takdirde konyalının eline çarptığını görmeniz gereken) pozisyon sezon başından beri fener lehine verilen tek hatalı karar. yoksa fenerin neler çektiğini biliyoruz bu federasyondan.

Eline çarpmadı, sağ omzunun arkasına çarptı.[signature][hline]Tomoe
CusTodeM 3 Eylül 2005 01.10'da Rock'n Coke'da demiş ki:
Oh be sonunda ağzıma birşey girdi
Sosyal ağlarda paylaş

en çok frasua ya uzuluyorum allahını şaşırdı 4 2 den sonra yazık ya uzuldum.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

bi de elle atmıs faul yapmıs haketmis haketmemis sizene bizene???sonucta yenmisiz puan kısmına +3 eklenmis nedir bu yani?her mac hak edilerek super futbol oynanarak kazanılacak deigl ya? sacma sacma konusmayın

ve bi yetkili lutfen su topic i kilitlesin..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sergen, 01 Ekim 2005 22:03 tarihinde demiş ki:
fenerbahçeli arkadaşlar utanmıştır umarım bu maçtA
2 sene papila ile şampyion oldunuz bu senede özgüç yapacak galiba

afedersin ama bokunu çıkarmaya ne kadar meraklısınız ya?
niye utanalım ? hakem utansın.
papila ile şampiyon olmuşuz pehh[signature][hline][i]smile at me and I will stay, start to cry and I'll go away, just please dont leave me guessing.[i]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...