Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Konya-Fenerbahçe

Rush

Öne çıkan mesajlar

said:
Ferrero, 01 Ekim 2005 21:54 tarihinde demiş ki:
said:
Jedi, 01 Ekim 2005 21:52 tarihinde demiş ki:
Ben böyle amatör takım görmedim ehehe.
Tamam hakem bi tane yanlış karar verebilir ama bi takım bu kadar aptalca davranırmı ya :P bide 2-1 öndesin..
böyle ezerler işte adamı 4 tane çakarlar kendi sahanda...
Amatör herifler..

amatör heriflerin elinden hakem zor aldı yalnız sizi...
[signature][hline]In solitude I wander...
Art Photos [=0=]
Art Photos [latest]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ferrero, 01 Ekim 2005 21:53 tarihinde demiş ki:
hala hakkımızla yendik diyebilecek fenerbahçeli varsa diyecek birşey bulamıyorum ağzıylamı nefes alıyor şüpheye düşerim.

sen 6S takımının sampiyonluklarına bak bakalım 4 yıl ust uste diyosunuzda nasıl almıssınız macları neler olmus berabere giden macta hic duraklama olmamasına ragmen 5 dk duraklama verilip 98 de arif in kendini yere atması penalti olması 6S nin yenmesi bjk in sampiyonlugunun gitmesi falan diyecemde yasın kucuk algılayamazsın..
Sosyal ağlarda paylaş

muhaha konyalılardan çok 6s liler uzulmustur bu sonuca yazık.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cemad, 01 Ekim 2005 21:57 tarihinde demiş ki:
bana gs nin şampiyonluklarında 1 tane böyle maç göster?

yahu şu maçta yapılan hakemin taraf tutması filan değil fiyasko.

1 tane mi?
yapmayin gozunuzu seveyim
galatasarayin eski yoneticileri tarafindan itiraf edilmis sikeleri var[signature][hline]lost in sorrow nights! follow the energizer tav$ani
Wen of Burning Legion
gizli ninja
Sosyal ağlarda paylaş

yani bence kondüsyon farkından dolayı son 20dk daki temposuna yetişemiyorlar fenerin.psv de de aynı şey oldu.hı aziz 2. yarıda para yollamış mıdır, yolladıysa helal olsun.
sonuçta şimdi para şike ws. diyen gs liler tarihin sayfalarına baksınlar ilk başta kim paralıymış kim nerelerden nerelere gelmiş.[signature][hline]abeo nihilum demonstrere
quod abolesco dum te defendoa.k.
Sosyal ağlarda paylaş

fenerbahçe lehçesi

üj bej
adi be yaaaa
ayvan seni
kıskananlar çatlasın

-
bütün fenerbahçeliler büyüktür, yaşça dünyanın en büyük şahıslarıdır zeka olarakta normal insanlardan baya üstünlerdir diyorum ben ama sonra fb li olduğunuz hatırlanınca bütün bu yazdıklarım çelişki. Hm.[signature][hline]In solitude I wander...
Art Photos [=0=]
Art Photos [latest]

[Bu mesaj Ferrero tarafından 01 Ekim 2005 22:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

okumadan yazıorum bunları çünkü yazılacakları biliyorum.

anelka eliyle atmadı sadece kaleciye faul diyebilirsiniz ama o orta gelene kadar konyasporlu futbolcunun eli vardı.

sonrasında anelkanın net penaltısını vermedi bu da ayrı bi konu. ilk yarıda da konyanın net ofsaytını kesmemişti.

ve son olarak o hatalı diyebileceğiniz (ama olmadığı takdirde konyalının eline çarptığını görmeniz gereken) pozisyon sezon başından beri fener lehine verilen tek hatalı karar. yoksa fenerin neler çektiğini biliyoruz bu federasyondan.

bu ağlamalarla ya küme düşmeme mücadelesi verirsiniz ya da trömsöya tatile gidersiniz.[signature][hline]Anelka futbolu bıraksın; yoksa biz insanlığı bırakıcaz..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MeSh, 01 Ekim 2005 18:40 tarihinde demiş ki:
1-0 öne geçecek ilk yari konya. 1-1 olacak 70+ dk da.. 85+ da da 2-1 olacak..fb kazanacak.

nasi tahmin ama :P

golleri x2 yapin oldu işte zaman bile tutuyo yaa :P[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ferrero, 01 Ekim 2005 21:59 tarihinde demiş ki:
fenerbahçe lehçesi

üj bej
adi be yaaaa
ayvan seni

-
bütün fenerbahçeliler büyüktür, yaşça dünyanın en büyük şahıslarıdır zeka olarakta normal insanlardan baya üstünlerdir diyorum ben ama sonra fb li olduğunuz hatırlanınca bütün bu yazdıklarım çelişki. Hm.

MUAHAUHAUHAUH Süfer komaya girdim gülmekten[signature][hline]cats rulz =) Almeida Uo Shard
Taçsız Kral METİN OKTAY
Tek Aşkıydı GALATASARAY
Senin Gibi Cimbomluyu
Unutur mu bu Taraftar
Sosyal ağlarda paylaş

bir fenerbahceli olarak; kesinlikle macı haketmedik.
konyaspor gayet güzel oynadı, aykut kocaman gerçekten çok iyi bir antrenör.
fenerbahce çok kötü oynadı ama hakemin yaptığı inanılmaz hata yüzünden ilk golü bulduk, ardından konyaspor demoralize oldu ve arkası geldi..
böyle hakem hataları insanı futboldan soğutuyor, gerçekten sevinemedim bu galibiyete.. yazık, konyaspor'un o kadar emeklerine yazık..
türkiyede hakemlik bir haftasonu hobisi olarak devam ederse daha çok hakem hatası olur. hakemlik meslek haline getirilmeli kesinlikle, hakemler ona göre çalışmalı, ona göre maçlara hazırlanmalı ki böyle hatalar yapılmasın..[signature][hline][i]smile at me and I will stay, start to cry and I'll go away, just please dont leave me guessing.[i]

Sosyal ağlarda paylaş

Nereen başlıyacağımı bilemiyorum acıkcası. İzlerken macı ilk yarı lanet olsun diyordum. Fenerbahçe kendine yakısmayan bir oyun sergiliyordu.

Gelelim pozisyonlara. Anelkanın elle gol attıgını zannediyo millet ama anelka elle gol atmadı kaleciye foool yaptı. Yani elle bir gol atma olayı yok. 2. olay orta hakeme gösterilen tepki. Bu gibi pozisyonlarda yan hakem sorumludur. Suclu biri varsa yan hakemdir bence. Zaten faturada yan hakeme kesilecek.

Orta hakemin sucu oyundan korktu ve Anelkaya yapılan penaltıyı vermedi. Bu büyük bir hataydı gözünün onünde oldu ama penaltıyı vermeye korktu.

Konya spor adına cok üzüldüm ama Fenerbahceli oyunculara neden saldırırsınki. Suclu biri varsa bu hakemdir. Her gol attıgımızda bizim oyunculara saldırı oldu. Ve kırmızı kart yada sarı kart gorduler. Cok enteresan bir mactı. Kotu oynaratak fenerbahcemiz kazandı. Onumuzdeki maca bakıcaz.
Cok kafanızada takmayın ayakları sayın sırf...[signature][hline] Istanbul Fotograf ve Sinema Amatorler Dernegi-Magnum Photos[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zamo, 01 Ekim 2005 22:00 tarihinde demiş ki:
@Way

Konu Konya-Fenerbahçe maçı.Geriye dönüceksek çoook defterler açılır.Bırakalım şu 6S-Febeş muhabetini.Bir gün inşallah kim uzağa işiyor onu konuşuruz sen de güzel güzel konuşursun içinde kalmaz.

ac bi defter de tartısalım b@b milyon tane mac kazandınız sike ile mesut yılmaz doneminde adam size para yardımı yaptı devletin hazinesinden daha yazıyım mı bole 10 larca olay var onun hakkıydı biz sole yakımız biz boleyiz muhabbetlerine girecek en son takımdır 6s biraz ozelestiri yapın bea :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...