Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Konya-Fenerbahçe

Rush

Öne çıkan mesajlar

said:
dufrasne, 01 Ekim 2005 22:29 tarihinde demiş ki:
said:
Mephinx, 01 Ekim 2005 22:26 tarihinde demiş ki:
Lucescu haklıymıs sımdı ortaya cıkıyor yavas yavas.Bu lıg bence de hıc oynanmasın sımdıden kupayı bız fenere verelım.Nasıl olsa oyle ya da boyle fenerasyonda kupayı onalra verecektır.Herkesın alenen gordugu bır elle mudahele nasıl hakem tarafndan gorulmez anlasılması cok guc gercekten.Alex ın kırmızı kart gormesı gerekır ayrıca anelkanın pozızyonuda penaltıydı soylıyım.Ama hakemın bu yonetımı bıze gosterdıkı azız baba buyuksun.

Bu arada fb tv dekı spıkerler penaltı ya da faul yoktu dıyorlardı komık ınsanlar.

Aziz parayı verirken yanında mıydın ? lol

bunu bılmek ıcın kahın olmaya gerek yok sanırım.[signature][hline]Savaşacak gücün yoksa,silahını düşmanına ;
Yönetebilecek kudretin yoksa,beynini sana boyun eğdirene ;
Uğrunda ölebilecek bir amacın yoksa,aşkını nefretine sat...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ryan, 01 Ekim 2005 22:27 tarihinde demiş ki:
ya kim temiz kazandık diye savunuyo allah için siz insanları çileden çıkartmaya mı çalışıyosunuz ?
abuk subuk yorumlara haklı olarak cevap veriyoruz, azcık okuma yazman da mı yok be kardeşim..!

Abuk sabuksa verme diyorum işte ben de, salla gitsin diyorum.
Ya ben kendimi anlatamıyorum ya da polemiğe girmek sizin de hoşunuza gidiyor.[signature][hline]" We're not a threat. We're salvation.
The world will have to deal with us. "
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 01 Ekim 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
bende gs liyimde
konyaya yazık oldu o yüzden yazıyorum
yoksa fb konyaya yenilmedi ah tüh vah diyecek halim yok
zaten hem samiyende hem kadıköyde alıp boğaya gs forması giydiricez :)

ewt yaparsınız aferin..
bogaya formayı giydirirken boynuzlara dikkat edin aman diyeyim..
gerci siz o boynuzlara alısıksınız etkilemez..[signature][hline]-DoruK-, 21 Ağustos 2005 21:17 tarihinde demiş ki:
gayet penatıydı o be. görmedim etmedim ama penaltı olduğundan eminim

Sosyal ağlarda paylaş

ilk golde anelka kalecinin eline vurmus kalecinin elinden top sekmiş gol olmuş.kaleciye faul verebilirdi, vermemiş gol. diger 3 golde hiç bişey yok aglamayın bu kadar.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wook, 01 Ekim 2005 22:36 tarihinde demiş ki:
said:
DynamicK, 01 Ekim 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
bende gs liyimde
konyaya yazık oldu o yüzden yazıyorum
yoksa fb konyaya yenilmedi ah tüh vah diyecek halim yok
zaten hem samiyende hem kadıköyde alıp boğaya gs forması giydiricez :)

ewt yaparsınız aferin..
bogaya formayı giydirirken boynuzlara dikkat edin aman diyeyim..
gerci siz o boynuzlara alısıksınız etkilemez..

öhm neyse[signature][hline]cats rulz =) Almeida Uo Shard
Taçsız Kral METİN OKTAY
Tek Aşkıydı GALATASARAY
Senin Gibi Cimbomluyu
Unutur mu bu Taraftar

[Bu mesaj Fransuxa tarafından 01 Ekim 2005 22:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bi fake daha gelmiş[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cintonik, 01 Ekim 2005 22:36 tarihinde demiş ki:
ilk golde anelka kalecinin eline vurmus kalecinin elinden top sekmiş gol olmuş.kaleciye faul verebilirdi, vermemiş gol. diger 3 golde hiç bişey yok aglamayın bu kadar.

golu vermeseydi 15 dakikada yine 4 gol olurdu diyorsun yani
Sosyal ağlarda paylaş

Ryan bir gsli olarak seni yürekten kutluyorum yazdıkların için.Gs, Fb farketmez her sezon başı şampiyonun çok büyük bir terslik olmadığı takdirde belli olduğu gerçek bu ligde. Geçen sene de Fb-Gençler maçından sonra bir daha maç izlemeyecem demiştim ama Gs sevgisi var bayaa, dayanamıyorum izliyorum işte. Zaten lig şaibeli, taraftarlar da olmasın şu başlıkta, ryan gibi birkaç kişi daha olsa fbliler utanır,konuşmaz gereksiz tartışmalar da olmazdı.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephinx, 01 Ekim 2005 22:32 tarihinde demiş ki:
said:
dufrasne, 01 Ekim 2005 22:29 tarihinde demiş ki:
said:
Mephinx, 01 Ekim 2005 22:26 tarihinde demiş ki:
Lucescu haklıymıs sımdı ortaya cıkıyor yavas yavas.Bu lıg bence de hıc oynanmasın sımdıden kupayı bız fenere verelım.Nasıl olsa oyle ya da boyle fenerasyonda kupayı onalra verecektır.Herkesın alenen gordugu bır elle mudahele nasıl hakem tarafndan gorulmez anlasılması cok guc gercekten.Alex ın kırmızı kart gormesı gerekır ayrıca anelkanın pozızyonuda penaltıydı soylıyım.Ama hakemın bu yonetımı bıze gosterdıkı azız baba buyuksun.

Bu arada fb tv dekı spıkerler penaltı ya da faul yoktu dıyorlardı komık ınsanlar.

Aziz parayı verirken yanında mıydın ? lol

bunu bılmek ıcın kahın olmaya gerek yok sanırım.

+1 hakemin bu kadar hataları ve bu iddalar . düşünmemek elde değil.[signature][hline]İki şey sonsuzdur, insanoğlunun aptallığı ve evren. Fakat ikincisinden o kadar
emin değilim..." (einstein)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...