Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sahiplenmeniz için Golden Retriever, Boxer, Basset Hound

petarkadas

Öne çıkan mesajlar

Merhaba

Yukarıdaki sabir forum konularındaki PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesine son olarak Yedikule Barınağı'nın gönderdiği hayvanlardan 3 tanesinin linkini veriyorum, gerisi size kalmış... Orada daha birçok kedi ve köpek var...

* Golden Retriever
* Boxer
* Basset Hound[signature][hline]Çakıl, süper köpeğin web sayfası (Dikkat, köpek var!) | ücretsiz, sen de yap!

[Bu mesaj petarkadas tarafından 01 Ekim 2005 18:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

umarım, insallah iyi olacak, simdilik emekleye emekleye gidiyoruz, fakat güzel destekler var...

İnsanların aklına şunu kazıyabilirsek tamamdır, "Köpek veya kedi almadan önce şu PETBUL'a bir bakayım..."

Not: Şu yapışkan tanıtım mesajımıza, yeni mesaj eklemek istediğimde 100 mesaj attığım için izin vermiyor, acaba şöyle bir şeyi ekleyebilir misin?

Projemizi desteklemek için gerekli bilgileri, www.petarkadas.com/destekleyin.php adresinde bulabilirsiniz, teşekkürler...
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
http://www.petarkadas.com/destekleyin.php
evet biliyorum. buda gerçekten çok iyi düşünülmüş ve hazırlanmış bir proje. yakında açacağım bir sitede kullanacağım :)
inşallah hedefinize ulaşabilirsiniz.[signature][hline]| ===> orc_lord <=== | leverne vistas!|
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet|KTB için..|
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...