Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cz De iken Yapılmaması Gerekenler

Gothic

Öne çıkan mesajlar

[li]Gasolina Dinlenmez[/li]
[li]Paticik Forumları Okunmaz[/li]
[li]Yemek,Abur,Cubur,Minimum yiyecek Yenmez[/li]
[li]Msn Açılmaz[/li]
[li]Parmaklar Klavyeden Gözler Oyundan Çekilmez[/li]
[li]Tuvalete Gidilmez[/li]
[li]Telefonla Konuşulmaz[/li]
o Kadar aklıma geldi devamını siz getirin :)[signature][hline][UYAN TÜRK MİLLETİ UYAN 30 KUPONA ALINMADI BU VATAN....
SEVMEYEN ŞEREFSİZ DEFOLSUN GİTSİN.
YA SEVECEKSİN BU ÜLKEYİ YADA KUZU KUZU SEVDİRİRİZ...
BİZ BU ÜLKE İÇİN AZ KAN DÖKMEDİK GEREKİRSE Bİ OKADAR DAHA DÖKERİZ]
Beyaz Pati
Sosyal ağlarda paylaş

Gasolina Müzige Girer :) :)[signature][hline][UYAN TÜRK MİLLETİ UYAN 30 KUPONA ALINMADI BU VATAN....
SEVMEYEN ŞEREFSİZ DEFOLSUN GİTSİN.
YA SEVECEKSİN BU ÜLKEYİ YADA KUZU KUZU SEVDİRİRİZ...
BİZ BU ÜLKE İÇİN AZ KAN DÖKMEDİK GEREKİRSE Bİ OKADAR DAHA DÖKERİZ]
Beyaz Pati
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LamicimiYok, 30 Eylül 2005 14:35 tarihinde demiş ki:
con con müzikleri hiç dinlenmez :D
ben mesela cz ye gidince hasan mutlucandan yinede şahlanıyor aman şarkısını dinliom :D

Puahahah link verde indirek bizde:-)[signature][hline]MaGe :tup: Pr!3St :tdown:centrix back to do KO...I JuSt LoVe KoRn,Knight Online and JuSt **** to do new KniGht EmpiRe
Sosyal ağlarda paylaş

en sewmedigim birshey bir arkadashin cz ye gelip ozelden surekli siz action durumuna tam girerken bidir bidir bisheyler yazmasi.Kiramior cevap yaziorsunuz da.Sonra arada skill wuruorm die text olaraktan 1112233344 seklinde yazilar belirior ve karshi taraf bu ne dior. Sizin de cewabiniz tabiki oluom simdi de bunu nasil kodlasam daha guzel olur die kastiriodm oluor[signature][hline]ottoman_prince
uğurlu sayım: 10061

Sosyal ağlarda paylaş

czde millet sizi öldürdü diye bela okunmaz küfür edilmez. tabii bu benim için geçerli ne kadar kudretli ve mesih vasıflarına sahip bir insan oldugumu biliyorsunuz ztn çarptım mı tam çarpıyorum. direk gider yani adamın account fln. ek olarak cz içerisinde gothicten nasıl kurtulurum diye kara kara düşünmekte caiz diil sonra kaçarken agaçlara toslarsınız çünkü kurtuluş yok bu adamdan.aslında varda şimdi güçlerimi boşu boşuna kullanmak istemiyorum.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.

[Bu mesaj HasMez tarafından 01 Ekim 2005 06:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...