Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TurkishTown

ChALLeNgE

Öne çıkan mesajlar

said:
KiMBUPiSLiK, 30 Eylül 2005 17:55 tarihinde demiş ki:
Evet Simdi CeVaplayalim

1- Burkay DEdigin Cocuk Benim buraDan oynuyor Dupe Falan yapsa Elinde Kukrymi Ne onunla Gezmez Evet :D
2- Dupe iSe Silinirse Gel parasini Ben sana Vereyim kac gb lik itemse :)
3- Bu Basligi aCan koca kaFAlı Arkadasim 1 kisinin Sana Sattigi itemin Sorumlusu koca Turkishtown Clanimi oluyo Ki Basligi Böyle Yapmisin
4- Hurr1cane ABiminDe DEDigi Gibi Daha kimsede Complate set Yokken Bende Vardi Elimde elixir +8 Silinmedi Sattim Complateler silinmedi Sattim Her nekadar Sizleri ilgilendirmesede Bunlari Söylüyorum

Herkeze Bol Sans :)

Kardeş sakin ol adam buradaki samimiyeti görüp sormuş o kadar pislik varki oyunda insan babasına bile güvenemiyor artık. Arkadaş sadece sormuş. Neyse sakın yanlış anlama. İyilerin azda olsa kaldığını görmek güzel olmuş. Önceden küfür bile etmeyen hatta küfür edene sinirlenen bir insandım oyum psikolojim allak bullak etti. Şimdi tam bir küfürbaz oldum :D
Sosyal ağlarda paylaş

ŞİMDİİ SANA Bİ YERDEN BAŞLAYIIPP ÇOKK KÖTÜÜ KÜFREDECEEMM İNSANMISIN LAN SEN HAAA İNSANOL İNSAN SANADA SENİN CLANINADA BEN KÖTÜÜ BİŞEY SÖLEMEDİİMM AMA BUNDAN SONRA SÖYLÜYORUUMM NE KADARR Bİ TARAFAII KALKMIŞŞ ADAM VARSA ORAYA TOPLANMIŞŞ İNSANLIKTAN ANLAMAYAN MAHLUKAT[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Nation : Karus
LeveL : 6x
Clan : ReactioN
Server : Ares
Class : Elemental Lord
Sosyal ağlarda paylaş

bu başlığı ben açtım hiç bir kötü niyet gütmeden bişey öğrenmek istediim arkadaşın biri sölemiş kimseye güvenilmeyeceğinii benimde içime bi uhde düştü ve sordumm yanlış yaptıysaa herkesten özür diileriim ama senin yaklaşımın hiç iyi niyetli ve insancıl değil...[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KiMBUPiSLiK, 30 Eylül 2005 17:55 tarihinde demiş ki:
Evet Simdi CeVaplayalim

1- Burkay DEdigin Cocuk Benim buraDan oynuyor Dupe Falan yapsa Elinde Kukrymi Ne onunla Gezmez Evet :D
2- Dupe iSe Silinirse Gel parasini Ben sana Vereyim kac gb lik itemse :)
3- Bu Basligi aCan koca kaFAlı Arkadasim 1 kisinin Sana Sattigi itemin Sorumlusu koca Turkishtown Clanimi oluyo Ki Basligi Böyle Yapmisin
4- Hurr1cane ABiminDe DEDigi Gibi Daha kimsede Complate set Yokken Bende Vardi Elimde elixir +8 Silinmedi Sattim Complateler silinmedi Sattim Her nekadar Sizleri ilgilendirmesede Bunlari Söylüyorum

Herkeze Bol Sans :)

pekii burda da bana lafın yok mu sen lafını etmişsiin zaten edeceğin kadar[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Sosyal ağlarda paylaş

Evet OraDa OyLe .. KoNu iLe BASLiK UYuSmaMis iNsanlar Yeterince Bunaldi ZaTen CLan TARTismalarindan Sanki Bizim iGrenc Biseyler Yaptigimiz Tavri Dogmus DiRek Clan ismini YazinCa Baslik Eger Yardim istemekse Amac Bence Söyle Bisey olabilirdi " Turkistown Clanindan Arkadaslar Yardim LTFN.." Bu Bi Örnek Direk öyle Görünce Allah bilir Neler Yazdi Adamlar Dedim kendimCe .. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...