Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TurkishTown

ChALLeNgE

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bu clanda bi arkadaştan bi item aldım dupe olup olmadığını sordum kimse dupe demez ama ben sordum herneyse yeni up ettiğini söledi 5 dk sonra bu arkadaştan pm geldi 2 tane daha yaptığını söledi acaba bu arkadaşı tanıyan var mı sağlam bi arkadaşmıdır yoksa dupe item mi aldım :d[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Nation : Karus
LeveL : 6x
Clan : ReactioN
Server : Ares
Class : Elemental Lord
Sosyal ağlarda paylaş

Yani şuan adminler tarafından bir dupe temizliği ve bug yapan karakterlerin (3 novacılar,kosp, skill bug vs.) tespiti var. Bu olay bitene kadar dupe olabilmesi muhtemel itemleri almaman. Bir süre bekle bikaç güne kokusu çıkacaktır zaten.[signature][hline]Please wait...

[Bu mesaj Zetes tarafından 29 Eylül 2005 15:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aslında bi yol bulunabilir dupeye bi alt yapı olsa madem bu itemlerin seri numaraları var o seri numaralarını bizde görsek ve siteden dupr olup olmadığını sordgulayabilsek ne kadar güsel olur[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Sosyal ağlarda paylaş

Keşke dediğim o kadar şey varki
Keşke ;
İnn Hostes ve C.Z a girebilmek için ayrıca pass kullabilsek de charlar fln hacklenirse item & np kaybı olmasa gibi keşke... itemları $ ilede alabilsek merc üzerinden keşke....
bu oyunu hata ile indirmeseydim
keşke... çalışıp lgs i kazansaydım ya :D
yeter bu kadar duygu sömürüsü :-p[signature][hline]Manga Fun Club
Manga Fun Club Forums
Sosyal ağlarda paylaş

O adam nasıl biz crimson giyerkene +6 +7 lerle geziodu yani kimbupislik cok iyi hatırlıyorum elindede yanan staff vardı ?Sonra yok oldu itemleri ?Sattımı sence?[signature][hline]seT By eXe

[Bu mesaj eXe tarafından 29 Eylül 2005 19:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Turkmaster ile TurkishTown'ı karıştırmayalım arkadaşlar ltf. Ayrıca kimsede Complete yokken Kimbupislik'te Complete set vardı... Tanımadıgınız insan hakkında yorum yapmayın ltf... Şu anda areste elinde +8 Elixir olanlara wooooowwww die bakılmıyor... [signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 65
Clan: w00tabulous
Server: Ares

[Bu mesaj KaSiMPaTi_1 tarafından 30 Eylül 2005 09:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Evet Simdi CeVaplayalim

1- Burkay DEdigin Cocuk Benim buraDan oynuyor Dupe Falan yapsa Elinde Kukrymi Ne onunla Gezmez Evet :D
2- Dupe iSe Silinirse Gel parasini Ben sana Vereyim kac gb lik itemse :)
3- Bu Basligi aCan koca kaFAlı Arkadasim 1 kisinin Sana Sattigi itemin Sorumlusu koca Turkishtown Clanimi oluyo Ki Basligi Böyle Yapmisin
4- Hurr1cane ABiminDe DEDigi Gibi Daha kimsede Complate set Yokken Bende Vardi Elimde elixir +8 Silinmedi Sattim Complateler silinmedi Sattim Her nekadar Sizleri ilgilendirmesede Bunlari Söylüyorum

Herkeze Bol Sans :)[signature][hline]GeL PiSi PiSi...
Sosyal ağlarda paylaş

KiMBUPiSLiK aga sen iyi saçmalamışsıınn ben senin clanına suçlama falan yapmadı kafandan uydurma yazdıklarımı adam gibi okumayıı dene tamam mı sadece o clandan olduğu çin böle bi başlık açtım tanıyan var mı yok mu diye[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Sosyal ağlarda paylaş

Benim heycanlandığım falan yok adam gibi konuşmayıı öğrensinler başka bişey istemiyorum dua etsin ki paticik gibi bi forumdayıızz yoksa o koca kafamı ne yapacağımı ben iyi bilirdiim[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Sosyal ağlarda paylaş

ya alakası yok ama kimbupislik +8 elixiri kaca sattın? Bende de var bi tane beramusta oynuom. Magelerin damageler gdidince bıraktım charı, satcam elixiri kaç para istiyim?[signature][hline]Char:_FR_
Server: Beramus
Lvl: 57
Clan: Eagles(daaldı lan nooldugunu annamadım)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_FR_, 30 Eylül 2005 23:24 tarihinde demiş ki:
ya alakası yok ama kimbupislik +8 elixiri kaca sattın? Bende de var bi tane beramusta oynuom. Magelerin damageler gdidince bıraktım charı, satcam elixiri kaç para istiyim?
ALAKA=00[signature][hline]adınızı soyadınızı büyük harflerle aralarda boşluk bırakarak 3130 a yollayın sizin yerinize biz namaz kılalım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...