Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sanal bellek değeri

Graveyard

Öne çıkan mesajlar

buraya yazıorum çünkü sadece knight online oynarken başıma geliyor. Sanal bellek değeri en düşük değeri çok düşük hatası veriyo , cpu kullanımı &100 oluyo ve oyun aşırı derecede yavaşlıyo. Bi kere format atmayı denedim. cıx bana mısın demedi. Bi bilgisi olan varmıdır? Nedir neden çıkar bu illet?
Sosyal ağlarda paylaş

sanal belleği "hadala hudala" diye kafana göre yükseltirsen pc kilitlenmeye başlar.
onunda bir yolu yordamı var. kafaya göre yükseltilmez. ayrıca ayarlarını değiştirmediysen windows onu zaten otomatik ayarlar.

oyunu tekrar kurmayı dene. bozuk bir dll dosyasından dolayı o hatayı yapıyor olabilir.[signature][hline]http://grin.hq.nasa.gov/
Deep Space

[Bu mesaj Lonely tarafından 01 Ekim 2005 01:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

iki adet spywave var . Data drainer olarak calisip butun aktivitelerinizi kendi websitelerien aktiriyor. Makinanizda bir ftp server gibi calisiyor yani. Bence formattan once iyi bir spyware ile makinani taratmalisin. Tavsiye istersen ne ad-awere derim ne Ms anti-spyware .. Xoft Spyware en iyisidir . Nereden bulacagim dersen :D o sana ve becerilerine kalmis[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

sanal bellek ramin yetmedigi durumlarda hardiskin bellek olarak kullanilmasidir.zaten ramle hardiskin arasindaki afrk hiz ve kapsitedir.yoksa ayni işleve sahiptirler.eger ram yetersiz kalairsa sistem hardiki kulnamya baslar ve bunda pcnin yavaslamsi demektir.işletim sistemleri otamatik olarak kendisi sanal bellke miktarini ayaralar.ama bazi dudumlarda bunda hata.-xpde genellikle-ve elbetteki hadala hudala deger girilmez oraya- gereklen miktar rame bagli olrak degisir.ama 1200ciavri bir degr yeterliolcaktir.bunuda deger araligini vererke elle girebilrisiniz.
herkese kolay gelsin
Sosyal ağlarda paylaş

pc nın ram ını yukseltırsen oyunda % 50 den fazla performans
alabılırsın mesela ben suan 256ram kullanıyorum. 512 iken ( cıkarmadan once )
gate lerden daha cabuk gecıyodum ,
daha az lag sorunu yasıyodum
savaslarda bir rahatlık oluyordu.
aynı anda msn i kasmadan acabiliyodum

suan pc de norton fela yukluydu ama sildim etkisi var
internetıde pc yide acyıp kassıyor yine. bir de pc de bir cok program yuklu acılısta aktif olan onların cogunuda kapatıyorum sende oyle yap

ben ram ımı 1 gb a cıkarıcam ama okul var dıye yapmıom
Sosyal ağlarda paylaş

P4 3Ghz , 1GB ddr 433 ram , 200 gb hdd + 120 sata, 256 mb ddr ekran kartı sanal bellek 256 mb da daa ole bi sorun gormedim ben donanımdan olması olasıdır bence[signature][hline]vampire oyunu:
vampirler artık çözüm yolu bulamaz ve içlerinden biri derki:
-sabah ola hayır ola

taze pc bir mage'dir ve dar bir bacadan gececektir:

dm: baca cok dar, sigmiyorsun
buyucu: invisible olup tekrar deniyorum
Sosyal ağlarda paylaş

windows, daha hızlı erişim için sanal belleği harddiskin son kısımlarında yaratır.
Ama bazen donanımsal sorunlardan dolayı harddiskin ilk kısmında yaratabilir veya ilerleyen zamanlarda yer yetersizliğinden harddiskin ilk kısımlarındaki bölünmüş boş alanları sanal bellek olarak kullanabilir.. Böyle bir durumda bu hatayı verir.
format atınca düzelmesi bu sebeptendir.
Sanal belleği harddiskin son kısmına taşıyın.[signature][hline]http://grin.hq.nasa.gov/
Deep Space

[Bu mesaj Lonely tarafından 01 Ekim 2005 16:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...