Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Picallo_tr hakkında yazılanlar

Gothic

Öne çıkan mesajlar

Picallo_TR Turk GM midir? Turklere cok yardım ettiğini duydum.. Ama bildiğim kadarı ile GM ler clan kuramaz TR diye bir clanı var.

Ve adam cz de inanılmaz adam kesiyor ama sıralamada yok. Hiçbir yerde adı geçmiyor.

Bilgisi olan var mı?

Server Ares
forumtr-de açmışlar abi koptum yaaaa picallo abi gm misin euheueh[signature][hline][UYAN TÜRK MİLLETİ UYAN 30 KUPONA ALINMADI BU VATAN....
SEVMEYEN ŞEREFSİZ DEFOLSUN GİTSİN.
YA SEVECEKSİN BU ÜLKEYİ YADA KUZU KUZU SEVDİRİRİZ...
BİZ BU ÜLKE İÇİN AZ KAN DÖKMEDİK GEREKİRSE Bİ OKADAR DAHA DÖKERİZ]
Beyaz Pati
Sosyal ağlarda paylaş

bişey sorcam senin lvl nasıl 53xx_?:-) bişey daha sorcam turmastırs bu yeni clan mı_?[signature][hline]MaGe :tup: Pr!3St :tdown:centrix back to do KO...I JuSt LoVe KoRn,Knight Online and JuSt **** to do new KniGht EmpiRe

[Bu mesaj KoRn3RoTh tarafından 30 Eylül 2005 14:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Az önce clandan arkadaslar linki yolladilar. Komik gerçekten. Gm degilim yazmama gerek yok sanirim :) Ama oyunda da böyle şeyler çok oluyor. Özellikle lvli düşük arkadaslar gelip , beni hacklediler doğum tarihini bulsana , Item silindi yardim etsene , Yada banlasana lan beni ...... diye baslayan pmler cok oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Peki şeyde çok oluyormu Czde klan parti ile harpy'e ks yapılıyormu... Bilgin olur senin böle şeylerden çünkü... Yada Czde harpy partisinde harpyleri biz 8 kişi kesemiyoruz klanında ne kadar adam varsa topla gelde ks yap ltf falan diende çok oluyormu... Merak ettimde sadece....[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 65
Clan: w00tabulous
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Hımm... İlginç ya Zeytinyağı sıvı die biliyordum ama katı halide oluyormuş demekki... Sakın o dedigin şey şöle olmuş olmasın mesela yani, partiden çıkarılan bir TR klanı uyesi millete kufretmiş ve tekrar alınmayıncada Czde harpy partisene tek ks yapmış sonrada exp. alamayınca 3-5 ark.ını çagırmış ve onlara ceza olarakda Totti (Orc assasian) tek başına gelip ks yapanları kesmiş daha sonra bu TR klanı uyeleri klandan daha kalabalık bir grupla gelmiş ve ks yapmaya devam etmiş ardından gene 3 orc tarafından kesilmiş olmasın, MESELA yani...[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Sosyal ağlarda paylaş

kimbupislik in imzası gel pis pisi eni açılanm fake gel pc_pc

*!kıllanır*[signature][hline][UYAN TÜRK MİLLETİ UYAN 30 KUPONA ALINMADI BU VATAN....
SEVMEYEN ŞEREFSİZ DEFOLSUN GİTSİN.
YA SEVECEKSİN BU ÜLKEYİ YADA KUZU KUZU SEVDİRİRİZ...
BİZ BU ÜLKE İÇİN AZ KAN DÖKMEDİK GEREKİRSE Bİ OKADAR DAHA DÖKERİZ]
Beyaz Pati
Sosyal ağlarda paylaş

Hiçbir şeyin hesabını sormuyorum umrumdada deil, eziklere her zaman exp. lazım alamıyorlarsa ks yapıcaklar tabiki... Ayrıca partiyi disband eden ve Dmio'nun parti kurmasını saglayan sendin, benim kimseye yalakalık yapmama gerek yok ihtiyacımda yok 64 Level paperım (o zamanlar) adamlar beni pm atıp çagırıyorlardı... Terbiyesizlik yapmanada gerek yok, % 1 lazımsa sana ben gel benim yerime gir ama Ks yapma dedim aynı partide Laklak da vardı aynı şekilde sana gel yerime gir dedi, sen tepende TR yazılı klan arması ile ks yapıcam ben deyip kufretmeye başladın... Olaya şahit ve yazılanlara şahit neyin ne oldugunu birebir goren en az 5-6 kişi varken buraya çıkıp bana neyi savunuyorsun sen ya... Çoluk çocuklarla ugraşmıyorum ben hayatımda oyun falan olmaz ben 36 yaşında iş güç sahibi birisiyim... Beleşten Level atlamak dedigin ise senin hakkıyla harpy kesip hakkıyla exp. almak heralde, ayrıca orc çağırmaksa konu hak edene herşey müstahaktır, laftan anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az...[signature][hline]Name: HuRR1CaNe

[Bu mesaj KaSiMPaTi_1 tarafından 30 Eylül 2005 18:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Walla Bende Tam BuNu Gördüm iMzayi DEGistim Simdi Millet Dicek KimBUPiSLiK Fake iMza KULLANiyo Diye

Neyse konu Ya biseyler Eklemek istiyorum

Pc BEnim DüsünCeme Göre bu Oyunda Herkez Birilerinin Bi Yönlerini Örnek Aliyo Bu Dandik Oyunda Sevdigim Saydigim Örnek Aldgim Cok Az KisiDen Bitanesi HuRR1Cane Dir.

ABimi Bana ANlatmayin..[signature][hline]BRinG Me To LiFE ...
Sosyal ağlarda paylaş

Hem Türkleri ve Türklüğü KS yapıp v.s. yapıp aşağılamayın diyorsunuz. Hem yaptığınız aşağılıkla övünüp millete laf yetiştiyorsunuz. Verin kardeşim hesabını... Benim ülkemi, ülkemin insanını düşürdüğünüz pozisyonun hesabını verin önce..... ondan sonra millete laf yetiştirmenin derdinde olun.... bu son sözümdür...[signature][hline]Alterac & Oriole
Sosyal ağlarda paylaş

Beni İnsain_mage, Dmio yada herhangi birisi ilgilendirmiyor kimin kime ks yaptıgıda beni baglamaz... O partide Laklak da vardı oda biliyor senin neler yaptıgını, beni ks yaparken mi gordun ki gelip birde yaptıgın ks ye kılıf uydurmaya calışıyorsun...Milletin ks sinden banane... Picallo_Tr yi gorunce aklıma geldi olay sadece, o olaya kadarda TR klanı ve Picallo için farklı şeyler dusunuyordum ama müthiş bir sapma ile yanıldıgımı anladım... ORc çağırmak ne benım fikrimde nede ben çağırdım bunu nerden çıkartıyorsun onu anlamadım, ne Rep4'ü nede Totti_Ger'i tanırım onları çağıran Dmio idi, ayrıca Czde harpyde Ks yapıyorsan bunun tek cezası vardır...[signature][hline]Name: HuRR1CaNe

[Bu mesaj KaSiMPaTi_1 tarafından 30 Eylül 2005 18:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...