Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dan Brown - Da Vinci'nin Şifresi (e-Book)

Davion

Öne çıkan mesajlar

hayır seri değil..
hepsi birbirinden alakasız konular

sadece davinci şifresi ile melekler ve şeytanlarda başkarakter aynı

en son yazdığı ya melekler ve şeytanlar yada ihanet noktası

ilk kitabı dijital kale

hepsi güzel ama hepsinde aynı tip karakterler vs.

yani hep birileri suçluymuş gibi gözükür kitabın sonuna kadar ama hepsinden başka birisi sorumludur..

ekşidende bakabilirsiniz..

hepsini okudum kitaların..

dijital kale.. bilgisayarla ilgili olduğu için okudum. yoksa ilk romanı ve aralarındaki en kötüsü

ihanet noktası.. 2. kitabı şimdi hatırladım.. nasa uzay fln ilginizi çekerse okuyun. ama okuyun güzeldir bilgi birikimi oluyo. dan brownun en sevdiğim özelliklerinden birisi de bu. deli araştıra yapıyor ve kitaba yansıtıyor. gerçi bazı bazı abartsada gerçek payı yok değil kimisinde..

da vincinin şifresi... yazarın 3.kitabı. büyük sansasyon yaptı işte.. gayette güzel kitaptır. okunmalıdır...

melekler ve şeytanlar.. burdada eski bi tarikat loan illumuantini halen underground bir biçimde devam ettiğidir.. ambigramlar* en ilginç tarafıdır kitabın.. en son ve en iyi kitabıdır diyebilirim okuyunuz..

not geçeyim:
dijital kalede şifreleme sistemlerinin tarihinden falan bahsediyor.. yalnız türkçeleştirme berbat.. brute force attack, kaba kuvvet saldırısı olarak nitelendiriliyor. oha diyorum.. ayrıca aşırı gerçekdışı bir kitap. 3milyon tane işlemcili bi pc(personal computerlıktan çıkmış olsada) var. bunda freon diye bi soğutması sistemi falan kullanıyolar. ben 128bitlik şifreyi 5-10dk içinde çözmesi fln.. hikaye uçmuş ama sadece içeriği ilgi çekici...

bu arada kitabı okurken konu ile ilgili olmayan bir sürü genel kültür şeysi öğreniyorsunuz.[signature][hline]O şimdi Google...
Msn:[/b][email protected]
Gmail:[/b][email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

şu çılgın türklerin ekitabını bulan duyan gören olursa pek bi sevinirim.

bende 1000 den fazla türkçe kitap var.
emule'de benim.ekitaplarim diye paylaşıma verdim.
öyle aratırsanız bulursunuz.

çok elzem bi arzunuz varsa ve bende varsa yolliyim rapide.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zopik, 29 Eylül 2005 21:30 tarihinde demiş ki:
Bu bi seri galiba. Yani öyle duydum. Bu kitap ilki mi oluyor ? Bu değilse ilki hangisi oluyor ? : )

ya sadece melekler ve şeytanlarla da vinci şifresi birbiriyle bağlantılı.

olayların gelişme sırasına göre önce melekler ve şeytanlar geliyor. ama hanigisini okursan oku ilk kitabı okuduğunda büyüleniceksin, ikincisini okuduğunda ise bu kitap ilk okuduğumla çok benziyor diyeceksin. ben ilk da vinci şifresini okumuştum mesela.[signature][hline]Biziz | Değiliz
Viktor, 30 Eylül 2005 23:20 tarihinde demiş ki:
nasıl yazdıgım bır benı ıl gıl en dırır%6 :..:**???sdf*s ıstersem us edlıkes elıb mırazay hebele hubele
Sosyal ağlarda paylaş

bütün kitapları birbirine benziyor

[spo1=dijital kale]
hatta en son okuduğum dijital kale de o patronu anlatış tarzında

bu herifte bi şeyler var hadi bakalım dedim ve nitekim çıktı[/spo][signature][hline]Turuncu Pati... Ne o öyle beyaz, mor, eflatun, çingene pembesi pati fln ya.
Msn:[/b][email protected]
Gmail:[/b][email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlis bilgi vermissiniz
siralama soyle
1-Melekler ve Seytanlar
2-Da vinci code
3-Dijital kale
4-Deception Point

Melekler ve seytanlar ile Da vinci code birbiriyle baglantili Melekler ve seytanlar da vinci nin 1 sene oncesini anlatiyo[signature][hline]fastreload, 29 Haziran 2005 00:36 tarihinde demiş ki:
metin alkol al

Gurbetci Pati]Gurbetci Pati
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...