Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TEŞHİR DİREĞİ

Fatihin_Fedaisi

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bu oyunu oynarken hepimizin başına öyle yada böyle bazen kendini bilmez biriki kişi yüzünden makinayı kırasımız geliyordur. Kimi ks yapar uyarınca küfür eder. Kimi eşya çalar. Kimi dolandırır. Kimi hile hack kullanır. Kimide aptallığı yüzünden ölüp xp kaybetmemizi ve delirmemizi sağlar. Benim şahsi düşüncem eğer olumlu karşılanırsa bu topiği sabitleyip aşağıdaki örnekle bizi sinir eden kişileri burada teşhir ederek hem dışlar hemde bir şekilde paticik ailesi olarak derdimizi paylaşmış oluruz.

Paylaşım yaparken size kötülük yapanın önce serverı sonra ırkını sonra nickini ve bir resimlede ne yaptığını anlatarak konuyu özetliyebiliriz.

İlk benden olsun.

Server : Usko / Ares
Irkı : Human
Nicki :ARESSS
Konu : Skill Bug kullanıyor uyarınca küfür ediyor.

[spo1=Burda Nova Atarken.][/spo]

[spo2=Burda Novayı Atıyor.][/spo]

[spo3=Flame Nova Atması İçin Gazlıyorum.][/spo]

[spo4=Burda da Attığını Söylüyor.][/spo]

Not : Lütfen yorum değilde paylaşım yapalım. Yani başınızdan geçeni burada yayınlıyarak diğer arkadaşları uyaralım.

[Bu mesaj Fatihin_Fedaisi tarafından 30 Eylül 2005 21:42 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Yine bir resim Ko zamanında daha yeniydik. Bu adam lure yapıp sonrada görünmez olup milleti yatırmayı alışkanlık haline getirmişti. Defalarca resmini gönderdim ilgilenen olmadı. Şimdi neler yapıyor bilmem.

Server : Usko / Ares
Irkı : Human
Nicki : ebonknights
Konu : Lure yaparak milleti yatırıyor.

[spo1=Umarım Size Yapmamıştır.][/spo]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...