Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Makrocu Gençlik

madTURK_

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar ben cypher da oynuyorum artıq sawaşlara girmeq istemiyorumm!!!Çünkü özellikle insanlar makro programı kullanıyoo adam bi saniyede bana 19 shot atıyo lütfen buna bi çagre bulunn oyunun zewkleridir oo sawaşlar.Bu konuya elatmanızı istiyorumm(ilginen olursa şimdiden tşk )[signature][hline]nick::madTURK:
server:cypher
np:10 k
clan:ATLANTIS (kardeşliginbuluşma noktası)
ırk:orc (degşetligin simgesi)
Sosyal ağlarda paylaş

Vay keto.

başlığı açarken desene bende kosp kullanmak istiyorum bana adres neyin verin diye ... yok 19 vuruşmuşda yok haksızlıkmışta ...

sen ve senin gibiler oynamasa şu oyunu ... hayat bayram olsa ...

quote]madTURK_, 29 Eylül 2005 16:15 tarihinde demiş ki:
Eger aranızda o programı kullanan warsa sölesin bana bu programı sawaşta weya cz kullanmak suç degill !!!
Sosyal ağlarda paylaş

Bana bakın beni iyi dinleyin benim şu oyunda kullandıgım teq hile war.oda skill bugguuuuuu tamam mı adamın kafasını bozmayınn pis macrocularrr!!![signature][hline]nick::madTURK:
server:cypher
np:10 k
clan:ATLANTIS (kardeşliginbuluşma noktası)
ırk:orc (degşetligin simgesi)
Sosyal ağlarda paylaş

şş susun abi adam kızdı döver simdi ne var yani skill bug ı varsa yapmasalardı dimi :D allahım akıl...[signature][hline]vampire oyunu:
vampirler artık çözüm yolu bulamaz ve içlerinden biri derki:
-sabah ola hayır ola

taze pc bir mage'dir ve dar bir bacadan gececektir:

dm: baca cok dar, sigmiyorsun
buyucu: invisible olup tekrar deniyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
madTURK_, 29 Eylül 2005 15:42 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar ben cypher da oynuyorum artıq sawaşlara girmeq istemiyorumm!!!Çünkü özellikle insanlar makro programı kullanıyoo adam bi saniyede bana 19 shot atıyo lütfen buna bi çagre bulunn oyunun zewkleridir oo sawaşlar.Bu konuya elatmanızı istiyorumm(ilginen olursa şimdiden tşk )
anlamıyorum bu işe gm ler bişi bulamio biz mi bişi yapcaz allah mıyız lam biz(hasmez hariç onda garip güçler var)[signature][hline]adınızı soyadınızı büyük harflerle aralarda boşluk bırakarak 3130 a yollayın sizin yerinize biz namaz kılalım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...