Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

history of pc games

rune_xander

Öne çıkan mesajlar

beyler bi odev hazırlıyorum bilgisayar oyunları hakkında ve dokuman bulmakta zorlanıyorum odevımın konusu bilgisyar oyunlarının tarıhcesi " history of pc games "yanı ıste ılk oyun suydu soleyldı boyleydı suanda oyunlar bole falan ama ıngılızce lazım ben aradım bı kac yerde guzel dokuman bulamadım eger bu konuda dokumanı olan var sa yollaya bılır mı ? [email protected] dan bana ulasabılırsınız... pazartesini yetiştirmem lazım :) bende bos durmayayım araştırmaya devam .... yardım edenlere sımdıden tesekkurler !!![signature][hline]1 day i read smoking is bad, i stop smoking
1 day i read drinking is bad, i stop drinking
1 day i read sex is bad, i stop reading...

<< oxy-gen >> [hakan]
Sosyal ağlarda paylaş

ha mesela ılk dos oyunları falan ılk oyun tenıstı ıkı kolon arasında top gıdıp gelıodu goruntulerı boyleydı soyleydı gıbı acıklamalı falan :) sankı hazıra konmak gıbı geldı ama hazıra konumuyorum yardım lazım mesela canım ıskılıo dıyen varsa yardım etsin işte bos bos durmaktan ıyıdr hem yenı bısıler ogrenıyoruz eehehhehe :D[signature][hline]1 day i read smoking is bad, i stop smoking
1 day i read drinking is bad, i stop drinking
1 day i read sex is bad, i stop reading...

<< oxy-gen >> [hakan]

[Bu mesaj rune_xander tarafından 29 Eylül 2005 22:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Discovery arşivlerini araştır.
Bu konu hakkında 3 saatlik programları vardı.

Pong'dan başlayan program Windows'tan çıkıyordu.[signature][hline]
Türkiye'nin en geniş anime ve görüntü kalitesi en iyi arşivi için;
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşiv için;

Mail: [email protected]
MSN: [email protected]

Takaslık ve satılık...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...