Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe-PSV

Azure_Knight

Öne çıkan mesajlar

Oley be.. Psv ye de boyle attik ha..[signature][hline]Emaleth, 28 Temmuz 2003 16:04 tarihinde demiş ki:
bilirsiniz, ben bu forumların "erkek hamamı" gibi görülmesine, burada benim deyişimle "kaave" muhabbeti yapılmasına karşıyım. hiç hoşlanmıyorum, hiç mi hiç yakıştıramıyorum. ha naapıyorum? biri "beyler" diye thread açınca gidip "cici bayanlar" yapıyorum. dünya ters dönmeye başlayıp, birdenbire burası güllük gülistanlık mı oluyor? hayır.
ama ne oluyor? biri kaave ağzı yaptığında, kullanıcılar tarafından ben daha müdahale etmeden uyarılıyor ve fark ettiniz mi bilmem, artık "beyler" diye thread açılmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tunch, 28 Eylül 2005 22:30 tarihinde demiş ki:
ulan ne ballı takım şu fener :) malmölüler neden çekmezki bizimkileri :D:D

İnönüdede Ballıydık .. Malmö de inönüde ballıydı Fenerbahçe burdada Ballı nedense Tüm Ballılar beşiktaşı bulur dimi ?[signature][hline]Eu Gamers OrionUO..
www.orionuo.com
Sosyal ağlarda paylaş

İşte bu PSV'yi kıvama getirdik... Bosverin bali felam.. Kaypak oldular..[signature][hline]Emaleth, 28 Temmuz 2003 16:04 tarihinde demiş ki:
bilirsiniz, ben bu forumların "erkek hamamı" gibi görülmesine, burada benim deyişimle "kaave" muhabbeti yapılmasına karşıyım. hiç hoşlanmıyorum, hiç mi hiç yakıştıramıyorum. ha naapıyorum? biri "beyler" diye thread açınca gidip "cici bayanlar" yapıyorum. dünya ters dönmeye başlayıp, birdenbire burası güllük gülistanlık mı oluyor? hayır.
ama ne oluyor? biri kaave ağzı yaptığında, kullanıcılar tarafından ben daha müdahale etmeden uyarılıyor ve fark ettiniz mi bilmem, artık "beyler" diye thread açılmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Kivama geldiler kivama.. Ayar oldular.. Oyle saha ki kadikoy.. Offf.. OFff. simdi turkiye'de olsam maca gitmiştim.. AHhh ahh..[signature][hline]Emaleth, 28 Temmuz 2003 16:04 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten mevcut olasiliklar bu dediklerin her macta ki ..[signature][hline]Emaleth, 28 Temmuz 2003 16:04 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Serkan süper ya.. Bu arada ben bu ümit özat denen sözde kaptanın ne b.ka yaradığını çözemedim hala..

Bu adam fenerbahçe'de oynayacak kadar nitelikli bir adam değil anlasınlar şunu artık![signature][hline]Touch of death is never gentle...

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect; God makes no mistakes

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Trasty, 28 Eylül 2005 22:31 tarihinde demiş ki:
said:
tunch, 28 Eylül 2005 22:30 tarihinde demiş ki:
ulan ne ballı takım şu fener :) malmölüler neden çekmezki bizimkileri :D:D

İnönüdede Ballıydık .. Malmö de inönüde ballıydı Fenerbahçe burdada Ballı nedense Tüm Ballılar beşiktaşı bulur dimi ?

o smileyleri boşuna atmadık be güzelim :) espri yapıyoruz yavaş gel :D[signature][hline]www.kemirgen.net
Heyd - Jedi Padawan
Deadem - Master Bio-Engineer - Master Ranger
series, 30 Ağustos 2005 19:55 tarihinde demiş ki:
pardon
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...