Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yarın İstanbul'da dershanler tatil

Ardeth

Öne çıkan mesajlar

said:
fizban, 22 Şubat 2003 18:30 tarihinde demiş ki:
lol hehe yanlış işaretleme yapmasam 7. olacaktım, 13. oldum ..

geçiyim bundan soraki sınavda onu :p[hline]fighting for peace is like screwing for virginity

eh yorum yok.

aquila ama son gün aksiliği olabilir tabi öss de.. heralde onu kastetti yoksa devam etmesi imkansız.. eheh bi uyanıosun öğleden sonra saat 2 olmuş falan :)[hline]"Hata yapmayan bir insanın yaşadığı söylenilemez."

[Bu mesaj -coLdwind- tarafından 22 Şubat 2003 18:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 22 Şubat 2003 18:30 tarihinde demiş ki:
lol hehe yanlış işaretleme yapmasam 7. olacaktım, 13. oldum ...

oha hll olsun abi senin gibisini gormedim:D[hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."
Sosyal ağlarda paylaş

Dershaneler olmasın ya sosyal yaşam diye bişi vr gidin barlara cafelere oturun eğlenin :-)
5-6 saatitr havelkadaydım süperdi!
hatunlar falan[hline]My name is Zordekus Memduska Dolapolio,commander of ordechs of north ,chief ordech of Geyich legions,loyal servant to true Ordech cheiftain Nurlah
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sly-One, 22 Şubat 2003 22:39 tarihinde demiş ki:
hehe baba parasi yemek we yememek
iste butun mesele bu.[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar

İş aş buluna kadar hayat felsefemiz başka ne olabilir ki ?
hem bu çok ağır bence harçılk yemek daha iyi gelir çünkü olay bu[hline]My name is Zordekus Memduska Dolapolio,commander of ordechs of north ,chief ordech of Geyich legions,loyal servant to true Ordech cheiftain Nurlah
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...