Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yarın İstanbul'da dershanler tatil

Ardeth

Öne çıkan mesajlar

olsun artık :p *!şımarmıştır*

Abi yarında dershanelr tatil olsun bare burda gene acaip kar yağmaya başladı en azından ben gidemem[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

Bateri dersinden ayrılıp kadıköy sahil tarafındaki dolmuşlara yürürken çokf azla kar yağıyoodu, her yerime girdi hatta o kar, burnuma falan. Kadıköy kötüdür yane...[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'

Yalnız birey güçlü bireydir -SAP Kanunu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 21 Şubat 2003 20:05 tarihinde demiş ki:
Bateri dersinden ayrılıp kadıköy sahil tarafındaki dolmuşlara yürürken çokf azla kar yağıyoodu, her yerime girdi hatta o kar, burnuma falan.

yoq eben töbe :lol:

yaf arkadaşlar bilmiyorum kaç kişi dershaneye gidior öss sınavı için ama, şuanda tatil yerine dershaneye gitmek istemeniz lazım bence şunun şurasında 3,5 ay gibi az bi zaman kaldı. Keşke biraz daha fazla zaman olsaydıda daha çok çalışsaydık bence. (ben şansen öle istiom) tabii evde daha ii çalışırım, zaten konu eksiğimde yok diosanız o başka..[hline]günde bir öğün :P >>Join tHe war!
icq no: 97135892
send me a mail to : [email protected]

[Bu mesaj ShekiLChoCuq tarafından 21 Şubat 2003 20:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ilk dönemin sonunda yapacaktı gerizekalı herif
baba oldu son hafta eauhea
şimdi böle erkenden yapıp toplamda 4 sınav yapmayı planlıyo
fizik ve kimyadan
tam sıçış[hline]İki ekonomist satranç oynamak için otururlar. Tahtayı 24 saat inceledikten sonra oyunu beraberlik ilan ederler.
Sosyal ağlarda paylaş

okullarin ne zaman acildigi farketmez... dun tatil olmasaydi yan sinif ingilizce sinawi olacakti :P bizde bu hafta cuma gunu matematik olacaz... aciyin bize[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
---
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 22 Şubat 2003 18:21 tarihinde demiş ki:
bu gidişle seneye de orada olabilirim :p

fiz imkansız bir olaydan bahsediyorsun :)

bu arada fen bilimlerinde benim gelcek seneki numaramı kullanan lise 3 öğrencisi en son sınavda dersane 10. su olmuş.. bende direk morale failure oldu hehe[hline]"Hata yapmayan bir insanın yaşadığı söylenilemez."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...