Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatarasay-Tromso maçı

SON_SAVASCI

Öne çıkan mesajlar

golden once tromso, evimde yendim, deplasmanda gs e karsi oynuyorum defans yapiyim demedi, hep attack oynadi. bu anlayisindan oturu tebrik etmek lazim. golu ofsayt kamerasindan 1 kere gosterdiler bende ofsayt yok gibi ama bilmiyorum tabi, umitin golu de mis gibi ofsaytti, ayrica tomas en iyi adamlarini(pedersen) sakatladi dirsegiyle, neyse mac sonu bakalim nolcak.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Kabul etmek lazım işimiz çok zor

3 gol,atılmaz mı atılır normal şartlarda en az 7 gol atılır bu takıma ama ne 45 dakika kalmış 3 gol lazım paniklicek bizimkiler..

ikinci yarının hemen başında gelcek bir gol maçı 5 e kadar götürür yoksa elenicez.doğru doğru[signature][hline]Dance with me,lampy!!
Sosyal ağlarda paylaş

ya susun konuya bakın. sinir olduysanız şikayet'e basın. adamı konuşturanda sizsiniz, bu yazdıklarınızla hatalı duruma düşende. isteyen istediğini tutar kardeşim kime ne? fanatikliğini forumda gösterme.[signature][hline]Voic3
arcane, 14 Ocak 2005 10:17 tarihinde demiş ki:
kola kokulu parfüm olmamalı, içecek hali bile yeterince tehlikeli.üstüne bir de bayanlar parfüm olarak kullanmaya başlarsa kendimi kontrol edebileceğime garanti veremem

Fistan, 19 Ocak 2005 23:53 tarihinde demiş ki:
en iyi süt bi ineğin memesine eğilip cork cork içine cekmektir.ama yıkiycaksın önce memeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

benim anlamadigim mod arkadaslar "gool" msgini hangi dayanaga gore siliyor?
topic gs-tromso mac topigi, gs gol atinca sevinenlerin msglari silinecek mi? fb macinda alexin gollerinde sevinenler ceza mi almasi gerekiyor? nasi bir sacmaliktir bu, biri bir takimi destekler digeri baska takimi. bu macta 2 takim arasinda oynandigi icin isteyen istedigi takimi destekler, bunun neresi yanlis, tahrik mi? hic alakasi yok, "nasi koyduk" felan yazilsa banla hatta da, "gool" "attik golu" demenin neresi yanlistir?[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...