Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Skill Bugun Sonu

Gothic

Öne çıkan mesajlar

said:
Gothic, 28 Eylül 2005 19:37 tarihinde demiş ki:
skill bug kullananlar azaldı galiba yada bişiler oluyo çok az gördüm bugun nova atan

allah razı olsun o gm ge o üstüme 3 nova yağdıran ezikleri gördükçe dövesim geliyodu hele şükür gm halletti gothic bu arada foruma dikkat edemedim tam kalktımı yoksa hala kullananlardanda 300m ex gidecekmi _?[signature][hline]Server:Beramus
Clan:TeRaPi
Grade:2
Name:baddal31
Job:Paper mage

Sosyal ağlarda paylaş

bu haber çok iyi oldu.cyperde bi sin açmıştım bugün 50 yaptım.
arkadaşlar o kadar anlattılar aç şu spikeyi ama dedim hayır.o kadar anlattılar bişi olmaz nerden bulacaklar felan bendedim hayır.zaten cz ye gittiğim de yok.şimdi o arkadaşlarla bu yazıyı okuduk. saf saf birbirilerine bakıyolar 300 m exp gidermi die puhahah harika ya. işşallah gider :P belki akılları başına gelir
Sosyal ağlarda paylaş

said:
marksman, 28 Eylül 2005 19:45 tarihinde demiş ki:
bu haber çok iyi oldu.cyperde bi sin açmıştım bugün 50 yaptım.
arkadaşlar o kadar anlattılar aç şu spikeyi ama dedim hayır.o kadar anlattılar bişi olmaz nerden bulacaklar felan bendedim hayır.zaten cz ye gittiğim de yok.şimdi o arkadaşlarla bu yazıyı okuduk. saf saf birbirilerine bakıyolar 300 m exp gidermi die puhahah harika ya. işşallah gider :P belki akılları başına gelir

aynen oleyyyyy akıllasınlar biraz :D[signature][hline]Server:Beramus

Sosyal ağlarda paylaş

walla kol admin dediyse yapar kardeşim hatta şöle bir duyum aldım diyelimki lvl 21 açtın regeditten novcaları ilk attıgın güne geri rollback yapılmada olabilir diyorlar ilk using supernova yazdıgı zamana tak diye ışınlıcaklar bug abuzer leri[signature][hline][Bir Hilal Uğruna Ya Rab Ne Güneşler Batıyor] Beyaz Pati
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gothic, 28 Eylül 2005 19:51 tarihinde demiş ki:
walla kol admin dediyse yapar kardeşim hatta şöle bir duyum aldım diyelimki lvl 21 açtın regeditten novcaları ilk attıgın güne geri rollback yapılmada olabilir diyorlar ilk using supernova yazdıgı zamana tak diye ışınlıcaklar bug abuzer leri

İİ OLUYO BUNLARA ADMİNİN ii niyetini suistimal etmicektiniz kardeşim :D[signature][hline]Server:Beramus

Sosyal ağlarda paylaş

ya bırakın GM,kol adminmiş falan fistan...

o regeditlerle oyniyan adamlara hiç bişe yapamazlar,yapabileceği tek şey var oda bu olayı iptal eder.
kimseden ne öyle exp düşer,nede banlanır.nede rol back yaparlar,adamın .... bile değil

adamlar premiumu olan hacklenmiş adamları rolback etmiyorlar,öyle civcivlerimi rol back edicekler[signature][hline]KE geldi ve bende oynama istediği kalmadı..
cypherdaki lvl 60 wariorumu satıyorum :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...