Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diez 64 Warior Satılık ...

onour83

Öne çıkan mesajlar

bekle sana ss göndereyimde bak ozaman.. öle bişi yapmıyom yapanın a.q yapmayıpda yapdı dieninde a.q 1 dakka bekle bakalım
Riske atarmıyım la öle ezik şeler için charımı 1 senelik emek var

[Bu mesaj onour83 tarafından 29 Eylül 2005 01:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Rebeldenin charı zaten 10 str kaybediyo kardeşim barbar olmadığı için benim lvl 64 255 den fazla str veremiyosun rebelde wp kullanırken roc kullanırken ben diamond kullanıyorum ve 15 str veren kolye var eğer biliosan ondan kullanıyorum ee str yi hesapla sonra tekrar sor bişi sorcaksan
Str farkını hesapladınmı yada sende biliosundur dex 1 dex kaç sp se 1 str de öle roc 7 str diamond 10 str iice bi hesapla

[Bu mesaj onour83 tarafından 29 Eylül 2005 01:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

tek bu da degil. marlboro (diez'in en iyi sinlerinden birisidir) ve sen ile ayni kapistiktan sonra (oldum tabi) soyle bi dmglere baktim. her nasil oluyorsa marlboro gibi inanilmaz combosu olan bi adam 4 hit vurmus, sen warrior halinle 6. seni glitch yaparkende yakaladim ama maalesef fraps alamadim. dual dual dmgler. gerci onu bayagi once yapmistin.[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 6X
Clan:
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

Bak kardeş en aşşa bu oyunun premiumu için 300 ytl verdim...deadmachine.diezdead.mmt diewithhh... eski nickler biliosan diez ilk açıldığından beri ben diezde oynuyorum 1 yıllık emeğim var ne dupe için ne illegal item için ne combo için nede bişi için kendimi riske atmama atmış olsam full shell olurdum 2x diamond diilde şuan roc olurdu ... gibi ankaradayım gel sabahlıyalm 1 gece gör napıyom ne ediyom marlboraya gelince aynı clandayız 4 kişiyiz ama bu gece çıkıorum bana göre değil. Tormentorsa dönüyorum
Çocuk değilim yalan sölicek halimde yok illegal bişi yok olsa bukadar dayanmazdım..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
onour83, 29 Eylül 2005 01:15 tarihinde demiş ki:
Rebeldenin charı zaten 10 str kaybediyo kardeşim barbar olmadığı için benim lvl 64 255 den fazla str veremiyosun rebelde wp kullanırken roc kullanırken ben diamond kullanıyorum ve 15 str veren kolye var eğer biliosan ondan kullanıyorum ee str yi hesapla sonra tekrar sor bişi sorcaksan
Str farkını hesapladınmı yada sende biliosundur dex 1 dex kaç sp se 1 str de öle roc 7 str diamond 10 str iice bi hesapla

[Bu mesaj onour83 tarafından 29 Eylül 2005 01:16 tarihinde değiştirilmiştir]

arada bariz bi lvl farki var. senin 1 str bonusun kac ap oynatir? o adamda cok daha fazla oynatir. ap olarak bakacaksin olaya. ayrica senin sd skillin %250 + 150 dmg. howling sword ise %300+150 dmg. rebelde'nin ap'si 2300 felandi ve %300 ile vuruyor 600. senin o dmg'i SD ile gecebilmen icin dusun ne kadar ap'e ihtiyacin oldugunu.[signature][hline]Nick: Roguenler
Clan:
Sosyal ağlarda paylaş

İtemlerim yukarda yazıyo charımla ilgili ssde aldım ama buraya nasıl ekliycem bilmiyorum mail adresim yazıyo gel senle sabaha kadar konuşalım nasıl oluyo anlatayım ben sana bende 2300+ ap var kardeş rebeldeye sövecem şimdi alla alla adamın 10 str eksiği var 10 str 2 lvl demek rebelde benden çok vuramaz ama onda 6k hp var deli gibi defans var ben 3 kere ölürüm msne ekle sana charın donunda kadar ss göndereyim a.q hatta cz de oynarken video çekem gönderem alla alla
Sosyal ağlarda paylaş

Valla str sınırı 255 olmasa haklısın ama yok öle bişi ben 2 lvl daha atlarsam 255 olcak zaten benim hp düşük resistans düşük ama deli gibi ap var rebelde deyip duruyn marlboro dediğin adam onu teke tekde alıo herşey item yada bişii diil ben cafede sabahlıyom hiç yanımda priest olmadığını gördünmü sen ayrıca sen hiç bana dalmadığın için sanaa 1 defa vurmuşumdur ilk vuruşumda scrm olduğu için yüksek glmiş olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

ya rebelde'i ornek vermem adamin lvl'i ve kullandigi skill'inden dolayi. mesela zoldan vardi +9 glave'si felan vardi o da vuramiyor o kadar. nerdeyse 1k ac var bende o yuzden diyorum o kadar dmgi nasil vuruyorsun diye. ayrica marlboro'da arkadasimdir. harbiden sevdigim bi arkadas.[signature][hline]Nick: Roguenler
Clan:
Sosyal ağlarda paylaş

:) Kardeş zoldan diosun zoldan benim en iyi arkım kankam oyunda zoldanda 2x roc vardı bende 2x diamond roc 7 str diamond 10 str 2 tane olunca 6 str zoldanda wp vardı bende 15 str 7 str de orda 6+7=11 zoldan 62 oldu banlandı ben 64 üm 10 str de orda 11+10=21 str nedemk haa bide onun we vardı 2 str farkda ordan.. ama zoldanı ben kesemem onda 4k ya yakın hp var bende 3500 olmuyo bile nerdeyse!!!
Ankda olsanda gelip görsen ne var ne yok burda öle kafana göre konuşuyon marlboro arkınsa sor ozaman ona illegal bişi varmı yokmu bende die
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...